Antradienį svečiuose 16,8 tūkst. žiūrovų akivaizdoje „Sharks“ ledo ritulininkai po pratęsimo 3:4 (0:0, 0:1, 3:2, 0:1) turėjo pripažinti dvyliktą pergalę per 29 mačus iškovojusios bei į dvyliktą poziciją Vakarų konferencijoje pakilusios Edmontono „Oilers“ (26 taškai) ekipos pranašumą.

Per 6 žaidimo minutes lietuvis nė karto nesmūgiavo į varžovų vartus ir išvengė baudos minučių.

Tai buvo 1250-osios D. Zubraus rungtynės NHL, ir jis tarp daugiausiai NHL čempionatuose mačų sužaidusių ledo ritulininkų užima 83-ią vietą.

Ketvirtą pergalę iš eilės iškovojusiems arenos šeimininkams įvarčius pelnė Leonas Draisaitlas (26:22), Jordanas Eberle (48:21), Iiro Pakarinenas (55:23) ir Tayloras Hallas (63:59), o „Oilers“ vartininkas Andersas Nilssonas atrėmė 25 svečių metimus.

„Sharks“ komandos gretose įvarčiais pasižymėjo Justinas Braunas (43:56), Patrickas Marleau (51:07) ir Joe Pavelskis (52:37), o vartininko Martino Joneso sąskaitoje – 16 atremtų arenos šeimininkų metimų.