Nerezultatyvią rungtynių pradžią Alytuje lėmė pagirtinas abiejų ekipų vartininkų žaidimas, o išskirtinai gerai šeimininkų vartus saugojo Rytis Cipkus.

Nors pirmo kėlinio viduryje dzūkai įgijo gan saugią penkių įvarčių persvarą, tačiau klaipėdiečiai sugebėjo pasivyti varžovus ir pasibaigus pirmam kėliniui rezultatas buvo 13:11 „Almeidos-Stronglaso“ naudai.

Antrame kėlinyje vyko apylygė kova. Rezultatas nuolat buvo lygus arba ekipas skirdavo minimalus vieno įvarčio skirtumas. Nors rungtynių pabaigoje „Dragūnas“ įsiveržė į priekį, tačiau iki finalo rungtynių teisėjo švilpuko likus trims minutėms klaipėdiečius ištiko nesėkmės.

Iš pradžių dviem minutėms iš aikštės buvo pašalintas „Dragūno“ žaidėjas Kęstutis Kremeris, tačiau jau kitoje atakoje dar vienam Klaipėdos žaidėjui buvo parodyta raudona kortelė ir klaipėdiečiams teko tęsti rungtynes su keturiais aikštės žaidėjais.

Paskutinės atakos metu alytiškiai turėjo progą išlyginti rezultatą ir iškovoti bent vieną tašką šiose rungtynėse. Tačiau sėkmingai sužaidęs „Dragūno“ vartininkas Aistis Pažemeckas atėmė tokią galimybę iš alytiškių. Rungtynes klaipėdiečiai laimėjo rezultatu 22:21 (11:13).

Rezultatyviausiai alytiškių gretose žaidė Žygimantas Micevičius, pelnęs 8 įvarčius, 5 įmetė Aurelijus Sabonis. Rungtynių nugalėtojams net 10 įvarčių pelnė Mindaugas Dumčius.

Tuo tarpu Panevėžyje šeimininkai HC „Grifas–Sporto gimnazija–KKSC“ rankininkai pralaimėjo Kauno „Granitui“ rezultatu 23:30 (13:14). Favoritais laikyti Kauno rankininkai po pirmo kėlinio turėjo tik minimalią vieno įvarčio persvarą. Antro kėlinio pradžioje „Granitui“ pavyko sėkmingai startuoti ir susikrauti saugią persvarą, kas kauniečiams leido iškovoti septintą pergalę šių metų sezone.

Panevėžio ekipoje sėkmingiausiai žaidė Egidijus Narakas ir Gytis Šmantauskas, pelnę po 5 įvarčius. Kauniečių gretose rezultatyviausias buvo Deivydas Virbauskas, kurio sąskaitoje 9 taiklūs metimai.

1.Klaipėdos „Dragūnas“9801282:198+8416
2.Alytaus „Almeida–Stronglasas“9702249:207+4214
3.Kauno „Granitas–Gaja–Karys“9702261:230+3114
4.Vilniaus HC „Vilnius“8602221:182+3912
5.Vilniaus VHC „Šviesa“8404201:200+18
6.Šiaulių „SM Dubysa–Gubernija“8305223:227-46