Ceremonijoje dalyvaus ir sportininkus apdovanos ministrai, politikai, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) ir Kūno kultūros ir sporto departamento (KKSD) vadovai, kiti aukšti svečiai.

Apdovanoti bus 10 geriausių 2015 metų Lietuvos neįgaliųjų sportininkų ir jų treneriai.

Sportininkų sąrašas:

1. Ramunė Adomaitienė (lengvoji atletika, trenerė Algina Vilčinskienė). Lengvaatletė su judėjimo negalia R. Adomaitienė yra Klaipėdos miesto Sporto centro vaikų trenerė. Šiemet pasaulio čempionate šuolių į tolį rungtyje R. Adomaitienė iškovojo sidabro medalį ir tuo pačiu iškovojo teisę dalyvauti Rio de Žaneiro parolimpinėse žaidynėse. Daugkartinė Europos ir pasaulio čempionatų čempionė ir prizininkė, pasaulio rekordininkė šuolio į tolį ir ieties metimo rungtyse.

2. Mindaugas Bilius (lengvoji atletika, treneriai – Deimantas Jusys ir Rimantas Plungė.) Lengvaatletis su judėjimo negalia. Pradėjo treniruotis 1998 metais. Šiemet neįgaliųjų sportininkų pasaulio lengvosios atletikos čempionate užėmė II vietą rutulio stūmimo rungtyje, IWAS (neįgaliųjų sporto) pasaulio žaidynėse iškovojo I vietą rutulio stūmimo rungtyje ir III vietą disko metime. Jis iškovojo teisę dalyvauti Rio de Žaneiro parolimpinėse žaidynėse.

3. Mantas Brazauskis (golbolas, treneriai Karolis Levickis ir Klaidas Janeika). Šiemet IBSA (aklųjų sporto) žaidynėse laimėjo pirmą vietą ir iškovojo teisę dalyvauti Rio de Žaneiro parolimpinėse žaidynėse. Europos čempionate šiemet laimėjo bronzos medalį.

4. Raimeda Bučinskytė (šaudymas pistoletu, trenerė Tatjana Klimova). Sportininkė šaudymo pasaulio taurės varžybose P2 grupėje, šaudant pistoletu į taikinį, esantį už 10 metrų, šiemet Lenkijoje užėmė 5 vietą, yra tarp dešimties geriausių šaulių pasaulyje.

5. Mindaugas Dvylaitis (plaukimas, trenerė Birutė Statkevičienė). Kauno sporto klubo „Sveikata“ narys. Atvirame Vokietijos plaukimo čempionate tapo 50 m ir 100 m nugara plaukimo rungčių čempionu, 50 m krūtine vicečempionu. Lietuvos žmonių su negalia plaukimo čempionate pasiekė rekordus 50 m nugara ir 100 m krūtine plaukimo rungtyse. Lietuvos studentų plaukimo čempionate pasiekė 100 m kompleksinio plaukimo rekordą. Lietuvos aklųjų ir silpnaregių individualiame plaukimo čempionate tapo čempionu 3 rungtyse bei pagerino šių rungčių rekordus.

6. Gluosnė Norkutė (plaukimas, treneris Rimantas Venckutonis). Aklųjų sporto federacijos sportininkė, plaukikė, šiemet pasaulio čempionate pateko į geriausiųjų planetos plaukikų dešimtuką.

7. Genrikas Pavliukianecas (golbolas, treneriai Karolis Levickis ir Klaidas Janeika). Šiemet IBSA (aklųjų sporto) žaidynėse laimėjo pirmą vietą ir iškovojo teisę dalyvauti Rio de Žaneiro parolimpinėse žaidynėse. Europos čempionate šiemet laimėjo bronzos medalį.

8. Jonas Spudis (lengvoji atletika, treneris Deimantas Jusys). 2015 metų IWAS (neįgaliųjų sporto) pasaulio žaidynėse ieties metimo rungtyje sportininkas tapo čempionu.

9. Ramūnas Verbavičius (lengvaatletis, treneris Mindaugas Bilius). Sportininkas 2015 metų IWAS (neįgaliųjų sporto) pasaulio žaidynėse iškovojo II vietą ieties metimo rungtyje ir III vietą rutulio stūmimo rungtyje.

10. Marius Zibolis (golbolas, treneriai Karolis Levickis ir Klaidas Janeika). Šiemet IBSA (aklųjų sporto) pasaulio žaidynėse laimėjo 1 vietą ir iškovojo teisę dalyvauti Rio de Žaneiro parolimpinėse žaidynėse. Europos čempionate šiemet laimėjo bronzos medalį.