Kompleksinio plaukimo estafetėse 4x50 m Lietuvos kvartetas – Danas Rapšys,
Giedrius Titenis,
Deividas Margevičius ir
Mindaugas Sadauskas – pirmame plaukime užėmė trečią vietą (1 min. 34,93 sek.), o tarp visų 19-os komandų buvo septintas.

Pirmą vietą užėmė rusai (1 min. 33,87 sek.), antri liko italai (1 min. 34,30 sek.), treti - baltarusiai (1 min. 34,40 sek.).

Puikiai pasirodė Estijos komanda, užėmusi ketvirtą poziciją (1 min. 34,79 sek.).

Asmeninėse varžybose lietuviams sekėsi prasčiau.

50 m plaukimo nugara rungties atrankoje nei D. Rapšiui, nei Gyčiui Stankevičiui nepavyko užsitikrinti vietos pusfinaliuose. Arčiau tikslo buvo pirmasis: D. Rapšys finišavo per 24,29 sek. ir tarp 46 dalyvių užėmė 21-ą vietą. G. Stankevičius (24,93 sek.), nors ir pagerino asmeninį rekordą, liko 36-as, o greičiausias parengiamuosiuose plaukimuose buvo italas Simone Sabbioni (23,41 sek.).

Į kitą etapą neprasimušė ir Povilas Strazdas, 200 m peteliške nuplaukęs per 1 min. 59,86 sek. ir tarp 37 sportininkų užėmęs 30 poziciją. Atrankos varžybas laimėjo vengras Laszlo Csehas (1 min. 51,54 sek.).

Paskutinysis iš lietuvių individualioje rungtyje Europos čempionate pasirodys M. Sadauskas. 25-erių kaunietis sekmadienio vakarinėje sesijoje, nuo 17.53 val., varžysis dėl medalių 100 m plaukimo laisvu stiliumi finale.

Vyrų estafečių finalas prasidės 19.27 val.

Primename, kad kol kas vienintelį medalį Lietuvos plaukimo rinktinei Netanijoje iškovojo G. Titenis, šeštadienį pelnęs bronzą 100 m plaukimo krūtine rungtyje.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (21)