32-ejų sportininkė kovoje dėl trečios vietos laimėjo du važiavimus iš trijų (2/1) prieš ketvirtojoje pozicijoje likusią kinę Shuang Guo.

Aukso medalis šioje rungtyje atiteko vokietei Kristina Vogel, kuri pusfinalyje abusyk (2/0) aplenkė S. Krupeckaitę, o finale (2/0) įveikė sidabro medalininkę australę Stephanie Morton.

Antrosios pasaulio treko taurės sprinto kvalifikacijoje tarp 34 dalyvių panevėžietė buvo dešimta (11,006 sek.), šešioliktfinalyje aplenkė kinę Jinjie Gong, aštuntfinalyje lietuvė pralaimėjo kinei Sh. Guo, kuriai vėliau atsirevanšavo kovoje dėl trečiosios vietos.

Paguodos važiavime dalyvavo dvi grupės po tris dviratininkes. S. Krupeckaitė savo važiavime 0,006 sek. aplenkė ispanę Tanią Calvo Barbero ir 0,107 sekundės - Sze Lee Wai iš Honkongo bei pateko į rungties ketvirtfinalį.

Kovoje dėl vietos pusfinalyje S. Krupeckaitė du kartus aplenkė prancūzę Virginie Cueff, o pirmame pusfinalio važiavime nuo K. Vogel atsiliko 0,325, antrame – 0,062 sekundės.

Prieš penkerius metus treke karaliavusi lietuvė pastaruoju metu medaliais nedžiugino. Nepaisant to, pernai po motinystės atostogų ant dviračio grįžusi geriausia 2009 ir 2010 metų sportininkė kovoja dėl bilieto į Rio de Žaneiro olimpines žaidynes.

Antroji Lietuvos dviratininkė - Miglė Marozaitė - sprinto kvalifikacijoje distanciją įveikė per 11,542 sekundės, liko 31-a ir tarp 24 stipriausių sportininkių nepateko.

Pasaulio dviračių treko taurės varžybų sprinto rungtyje S. Krupeckaitė su 180 taškų bendrojoje įskaitoje užima šeštąją vietą, o M. Marozaitė (2 tšk.) tarp 42 klasifikuotų dviratininkių – 34–a.

Pirmauja vokietė K. Vogel (263 tšk.), lenkianti kines Sh. Guo (248 tšk.) bei Tianshi Zhong (240 taškų).

Savo ruožtu, taurės etape Naujojoje Zelandijoje dvidešimtą vietą tarp 24 dalyvių po trijų moterų daugiakovės (omniumo) rungčių su 27 taškais užima Aušrinė Trebaitė.

Pirmauja olandė Kirsten Wild (114 tšk.), lenkianti belgę Jolien D’Hoorę (108 tšk.) bei australę Annettę Edmondson ir australę Allison Beveridgę (po 102 tšk.).

Pirmojoje – skrečo – rungtyje A. Trebaitė finišavo keturiolikta ir pelnė 14 taškų.

Persekiojimo rungtyje Lietuvos dviratininkė buvo penkiolikta (3 min. 42,140 sek.; 12 tšk.), o trečiojoje – iškritimo – rungtyje viena pirmųjų (1 tšk.) pasitraukė iš tolesnės kovos.

Vyrų keirino (8 ratų) rungtyje Vasilijus Lendelis pirmojo etapo penktajame važiavime tarp šešių dviratininkų buvo ketvirtas (+0,465 sek.), pralaimėjęs britui Jasonui Kenny'iui, korėjiečiui Chaebinui Imui ir kinui Chao Xu.

Pirmajame paguodos (5 dalyviai) važiavime V. Lendelis finišavo antras, 0,612 sekundžių pralaimėjęs vokiečiui Ericui Engleriui iš pasitraukė iš kovos dėl apdovanojimų šioje rungtyje. Galutinėje įskaitoje tarp 32 dalyvių lietuvis klasifikuotas tryliktas.

Vyrų keirino auksas atiteko vokiečiui Joachimui Eilersui, sidabrą pelnė kitas Vokietijos dviratininkas Maximilianas Levy'is (+0,002 sek.), o bronza tenkinosi amerikietis Matthew Baranoskis (+0,090 sekundės).

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (7)