„Energija“ savaitgalį dėl ligų ir traumų neišvyko į Baltarusijos čempionato rungtynes, tad kankinama nesėkmių ekipa nepersistengė ir šalies čempionato dvikovoje.

Pirmame kėlinyje lengvai įrodžiusi savo persvarą, ramiai baigė rungtynes. Lietuvos čempionate debiutavęs Mauras Baltrukonis greitai įsirašė savo pavardę į istoriją ir pelnė pirmą komandos įvartį (01:56). Jam pritarė Edvinas Boroška (06:09) ir Povilas Verenis (08:26, dauguma) ir nesužaidus nė 9 minučių rezultatas jau buvo 3:0.

„Energija“ sumaniai naudojosi varžovų klaidomis ir Aivaras Bendžius (16:57) ir Deividas Kazlauskas (17:45) du kartus išnaudojo kiekybinę persvarą ir jau po pirmo kėlinio rungtynių baigtis buvo aiški.

„Debiutantas“ M. Baltrukonis rungtynėse pelnė dar vieną įvartį (42:30) ir „Energija“ šventė „sausą“ pergalę.

Tiesa, dvikova nebuvo rami. Svečių komandos žaidėjas Dmitrijus Gnitko užsidirbo rungtynių nuobaudą, o po rungtynių ledu nepasidalino patyrę abiejų komandų žaidėjai - Artūras Katulis ir Dovydas Kulevičius.

Lietuvos ledo ritulio čempionato turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):