Neringos miesto gimtadienio šventės metu buriuotojai varžėsi 4 svorio kategorijose: ultralengvasvorių, lengvasvorių, vidutinio svorio ir sunkiasvorių. Buriuojama buvo priešvėjinėje-pavėjinėje distancijoje, kurioje vėjaratininkai pasiekdavo iki 50 km/val. greitį.

Pirmą varžybų dieną dalyvius prausė stiprus lietus ir neretai mažiau patyrusius apversdavo staigūs gūsiai, dar vadinami „plaktukais“. Antrą dieną visus nudžiugino stabilesnis vėjas ir saulėti peizažai Nidos aerodrome. Visi sportininkai startavo po 7 kartus.

Blokart vėjaračių sporte itin sėkmingai startavo geriausia 2014 metų Lietuvos buriuotoja Viktorija Andrulytė. Ji lengvasvorių kategorijoje įveikė didesnę patirtį turinčius vėjaratininkus ir iškovojo pirmą vietą moterų ir absoliučioje įskaitoje.

Ultralengvasvoris Vykintas Mizgiris iš Nidos užtikrintai nugalėjo savo kategorijoje, laimėjęs visus važiavimus. Sunkiasvorių kategorijoje beveik taip pat, išskyrus vieną trečią vietą, dominavo klaipėdietis Gediminas Petrauskas.

Aršiausia kova vyko vidutinio svorio kategorijoje, kurioje Antanas Golubovskis triskart finišavo pirmas ir, surinkęs 9 taškus įrodė, kad yra geriausias.