Sergejus Maslobojevas sieks suvesti senas sąskaitas su rumunu Robertu Dorin​u. Tą patį vakarą paaiškės ir KOK čempionas kategorijoje virš 93 kilogramų. Šioje kovoje kausis Lietuvos atstovas Julius Mocka.

Ne paslaptis, kad vienos iš laukiamiausių turnyro kovų – sunkiasvorių pusfinalio ir finalo kovos. „Sparta Gym“ sporto klubo kovotojas J. Mocka neketina nusileisti rumunui Stepanui Cirligui, su kuriuo ringe susitiks antroje vakaro dalyje. Pažvelgus iš priešininko pusės – rumunas jaučiasi nusiteikęs itin kovingai.

„Žinoma, kovoti svečioje šalyje ir taip sunkiau, bet kai tavo varžovas – namų sienas ginantis tos šalies atstovas – sunku pasidaro ir psichologiškai. Kitame pusfinalyje kovosiantiems čekui ir lenkui, kova vyks neutralioje teritorijoje, tad jiems šiek tiek lengviau. Bet aš tikrai nesėdėjau sudėjęs rankų nuo rugsėjo mėnesio. Tiesą pasakius, nuo rugsėjo mėnesio neturėjau nei vienos laisvos dienos. Lietuvį gal ir palaikys visa arena, bet aš pasitikiu savo jėgomis. Patekti į finalą – svarbiausias mano 2015 metų siekis“, - artėjančio bušido turnyro emocijomis dalinosi būsimas J. Mockos priešininkas S. Cirligas.

„Laukiu turnyro ir labai tikiuosi, kad sulauksiu savų sienų bei Lietuvos bušido aistruolių palaikymo. Kovoti Lietuvoje – širdžiai smagiau nei svečioje šalyje. Antra vertus, atsakomybė didesnė, bet aš jos nebijau. Privalau padaryti viską, kad Lietuva būtų finale“,- kalbėjo J. Mocka.

Kito pusfinalio dalyviai čekas Thomas Hronas ir lenkas Michalas Turinskis teigia finale bet kokiu atveju norintys susitikti su lietuviu.

„Turnyras vyks Lietuvoje, tad įdomiausias finalas visiems būtų su savos šalies atstovu. Mums kovoti su J. Mocka taip pat būtų didesnis azartas, nes įveikus jį namuose – pergalės džiaugsmas padvigubėtų“, - tarytum gąsdindami kalbėjo būsimi svečiai.