Jis svečiuose, stebint 16,5 tūkst. žiūrovų, rezultatu 2:4 (0:3, 1:1, 1:0) pralaimėjo septintą pergalę šventusiai Naujojo Džersio „Devils“ (15 tšk.) komandai.

Po įvartį į svečių vartus įmušė Patrickas Kane'as (38:42) ir Tanneris Kero (58:34).

Nugalėtojų gretose įvarčiais pasižymėjo Lee Stempniakas (3:48), Kyle'as Palmieris (17:48), Travisas Zajacas (18:14) ir Mike'as Cammalieris (37:28).

Nugalėtojų vartininkas Cory's Schneideris atrėmė 27 varžovų metimus iš 29-ių.

Nesėkmingai susitikimą pradėjęs svečių vartininkas Corey Crawfordas per pirmą kėlinį atrėmė tik dešimt smūgių iš 13-os ir po pirmosios pertraukos vietą vartuose užleido Scottui Darlingui, kuris per kitus du kėlinius atrėmė dvylika šeimininkų metimų iš trylikos.