Trečiadienį namuose 21,6 tūkst. žiūrovų akivaizdoje Čikagos ledo ritulininkai po pratęsimo 5:6 (5:2, 0:3, 0:0; 0:1) turėjo pripažinti devintą pergalę per trylika mačų iškovojusios bei antrojoje pozicijoje Vakarų konferencijoje esančios Sent Luiso „Blues“ (19 tšk.) komandos pranašumą.

Dviem įvarčiais prie pergalės prisidėjo Alexanderis Steenas (3:02 ir 23:11), vienu – Robby Fabbri (15:12), Jay'us Bouwmeesteris (37:12), Davidas Backesas (39:26) bei Vladimiras Tarasenka (63:54; 1 rezultatyvus perdavimas).

„Blues“ vartininkas Brianas Elliottas atrėmė 11 metimų iš 15, o jį pirmojo kėlinio pabaigoje (17:03) pakeitęs Jake'as Allenas – 27 arenos šeimininkų metimus iš 28.

Pralaimėjusiųjų gretose įvarčiais pasižymėjo Marko Dano (2:08), Andrew Shaw (4:37), Teuvo Teravainenas (6:35), Brentas Seabrookas (17:39) ir Patrickas Kane'as (17:52), o „Blackhawks“ vartininko Corey'io Crawfordo sąskaitoje – 23 atremti svečių metimai iš 28-ių.