Pirmadienį namuose 21,5 tūkst. žiūrovų akivaizdoje Čikagos ledo ritulininkai po ypač sėkmingo trečiojo kėlinio 4:2 (1:2, 0:0, 3:0) nugalėjo ketvirtą pralaimėjimą per vienuolika mačų patyrusią bei šeštojoje pozicijoje Vakarų konferencijoje esančią Los Andželo „Kings“ (14 taškų) komandą.

Įvarčius arenos šeimininkams pelnė Jonathanas Toewsas (6:01), Patrickas Kane'as (41:22), Teuvo Teravainenas (49:02) bei Artiomas Anisimovas (58:27), o „Blackhawks“ vartininkas atrėmė Corey'is Crawfordas atrėmė 33 svečių metimus.

Pralaimėjusiųjų gretose pirmajame kėlinyje įvarčiais pasižymėjo Alecas Martinezas (14:39) bei Anže Kopitaras (18:43), o „Kings“ vartininko Jonathano Quicko sąskaitoje – 22 atremti arenos šeimininkų metimai.

Kitose pirmadienio NHL reguliariojo sezono rungtynėse sėkmė vienodais rezultatais taip pat lydėjo arenų šeimininkus: