Kauno - Vilniaus klubų mače - šeimininkų pergalė

„Granitas-Gaja-Karys“ iškovojo antrą pergalę. Jis nukeltose trečio turo rungtynėse nugalėjo svečius iš sostinės - VHC „Šviesos“ komandą - rezultatu 29:26 (13:13).

Daugiausia prie Kauno ekipos pergalės prisidėjo Vaidas Drevinskas - 11 įvarčių (2 - iš 7 m.) ir Paulius Šarkauskas (6).

Svečiams 13 (5) įvarčių pelnė Valdas Drabavičius, 3 - Simas Stankevičius.

Utena iškovojo pirmą pergalę

Utenos HC „Utena“ permainingoje ir atkaklioje dvikoje nugalėjo svečius iš Pasvalio SM" 31:27, nors pirmą kėlinį 15:17 laimėjo svečiai.

Uteniškius į pergalę vedė Arūnas Urbonas (12/5) ir Karolis Antanavičius (5/1). Pasvaliečiams 6 įvarčius pasiekė Tomas Valiulis, 5 - Lukas Vanagas.