Pagrindiniais laureatais tapo absoliučių čempionų titulus iškovoję jaunimo amžiaus grupėje Ana Merdenova (Šiaulių „Gylys“), kuri buvo pripažinta absoliučia nugalėtoja ir moterų kūno fitneso kategorijoje, ir Vilius Sosnovskis (Vilniaus „Dubinas.lt Team“), suaugusiųjų – Kristina Karaliūtė-Stoliarovienė, laimėjusi moterų bikini fitneso kategorijos absoliučios nugalėtojos titulą (Kauno „Donny gym“), ir Nerijus Bružas (Vilnius), triumfavęs kultūrizmo absoliučioje kategorijoje.

„25-osios Lietuvos taurės“ prizininkai atskirose kategorijose tapo:

Moterų bikini fitnesas -166 cm:

1. Kristina Karaliūtė – Stoliarovienė („Donny gym“)

2. Laima Petrukonytė (Marijampolės „Tauras“)

3. Barbara Kulakovskaja („Tauras“)

Moterų bikini fitnesas +166 cm:

1. Diana Stankejeva (Šilutės „Oazis“)

2. Asta Kočenaitė (Jurbarko „Progresas“)

3. Lina Kudrickė (Šiaulių „Fit House“)

Moterų kūno fitnesas:

1. Ana Merdenova („Gylys“)

2. Diana Jonikienė (Kauno „Antika“)

3. Gintarė Omilijonaitė („Tauras“)

Vyrų „physique“:

1. Renatas Suleimanovas („Tauras“)

2. Regimantas Sinkevičius („Tauras“)

3. Edvinas Tuinyla (Kauno „R. Žeimio sporto klubas“)

Vyrų kultūrizmas:

1. Nerijus Bružas (Vilnius)

2. Tomas Kudelis („Progresas“)

3. Tomas Bendoraitis („Tauras“)

Merginų iki 16 m. kūno fitnesas:

1. Kamilė Vainaitė („Tauras“)

2. Kamilė Naumavičiūtė („Tauras“)

3. Kamilė Valuckaitė (Kauno „Didysis grifas“)

Vaikinų iki 16 m. kultūrizmas:

1. Tadas Bridžius („Tauras“)

2. Tadas Mikšys („Dubinas.lt Team“)

3. Armandas Balsys (Klaipėdos „Jėga ir grožis“)

Merginų iki 18 m. kūno fitnesas:

1. Monika Tutlytė („Tauras“)

2. Deimantė Tautavičiūtė ( „Jėga ir grožis“)

3. Diana Kvedaravičiūtė („Tauras“)

Vaikinų iki 18 m. kultūrizmas:

1. Jonas Umbrasas (Jiezno „Uola“)

2. Martynas Savickas („Gylys“)

3. Mantas Milevskis (Kauno „Pegasas“)

Merginų iki 23 m. kūno fitnesas:

1. Ana Merdenova („Gylys“)

2. Henreta Mikalajūnaitė („Progresas“)

3. Evelina Sadauskaitė („Uola“)

Merginų iki 23 m. bikini fitnesas:

1. Asta Kočenaitė („Progresas“)

2. Brigita Padelytė („Donny gym“)

3. Dorota Tomaševska („Tauras“)

Vaikinų iki 23 m. klasikinis kultūrizmas:

1. Redas Černiauskas („Progresas“)

2. Aurimas Kurmauskas („R. Žeimio sporto klubas“)

3. Arūnas Šakarnis („Gylys“)

Vaikinų iki 23 m. kultūrizmas:

1. Vilius Sosnovskis („Dubinas.lt Team“)

2. Aurimas Kriginas („Jėga ir grožis“)

3. Andrius Antanaitis („Progresas“)

Vaikinų iki 23 m. „physique“:

1. Edvinas Tuinyla („R. Žeimio sporto klubas“)

2. Justinas Giniūnas („Fit House“)

3. Lukas Galdikas (Kauno „Saulėtekio Antika“)

Vyrų veteranų kultūrizmas:

1. Rolandas Žeimys („R. Žeimio sporto klubas“)

2. Vytautas Sadauskas („Uola“)

Moterų naujokių kūno fitnesas:

1. Jolita Barišauskaitė („R. Žeimio sporto klubas“)

2. Milda Veverskė („Progresas“)

3. Aušra Beniulienė („Antika“)

Vyrų naujokų kultūrizmas:

1. Marius Blaževičius (Kaunas, „Team Kulturizmas“)

2. Skomantas Paulavičius („Donny gym“)

3. Ovidijus Višniauskas („Progresas“)

Klubų įskaitoje pirmoji vieta iškeliavo Marijampolės „Taurui“, antroji – Jurbarko „Progresui“, trečioji – Šiaulių „Gyliui“. Trenerių įskaitoje nugalėjo Arvydas Mickus, antras buvo Rinaldas Česnaitis, trečias – Vidmantas Lukys. Varžybų išvakarėse Lietuvos sporto muziejuje Kaune buvo atidaryta ekspozicija.

Renginio metu KKSD padėkos įteiktos iškilioms kultūrizmo asmenybėms: Vytautui Jankauskui, Ryčiui Macijauskui, Natalijai Murnikovienei, Rolandui Pociui bei Olegui Žurui. Aukščiausių rezultatų pasaulio čempionatuose bei žaidynėse, Europos pirmenybėse taip pat pasiekė Tomas Bendoraitis, Ingrida Blagušauskaitė, Semionas Berkovičius, Rolandas Bučinskas, Alina Čepurnienė, Vincas Dubickas, Ričardas Murnikovas, Inga Neverauskaitė, Živilė Raudonienė.

Specialiu medaliu (jo autorius – skulptorius Stasys Žirgulis) ir padėkomis apdovanoti per 200 šio sporto atletų, trenerių, organizatorių bei veteranų, vienas iš veteranų – 74-erių vilnietis Valerijus Koreškovas pasirodė ir parodomojoje Lietuvos taurės varžybų programoje – štangos spaudimo gulint rungtyje.

Penki kultūrizmo dešimtmečiai bus nušviesti greitai pasirodysiančioje Arūno Petraičio knygoje „Lietuvos kultūrizmas 1965 – 2015. Iliustruota „geležinio“ sporto istorija“.

Organizuoto kultūrizmo (kai įvyko pirmos varžybos ir buvo sudarytas atletinės gimnastikos komitetas) pradžia laikomi 1965 m. Dar po metų Vilniuje buvo surengtas ir pirmasis nacionalinis čempionatas. 1969 m. buvo įkurta respublikos atletinės gimnastikos federacija.

Tą patį savaitgalį Airijoje pirmą kartą buvo surengtas IFBB tarptautinis fitneso ir kultūrizmo turnyras „Nathalia Melo Classic“, kuriame dalyvavo viena Lietuvos atstovė – Sonata Ilijonskienė (Kauno „Team Kulturizmas.net“) triumfavusi kūno fitneso +168 cm kategorijoje. Prieš savaitę vykusiame tarptautiniame turnyre „Nicole Wilkins Fitness championships“ Suomijoje S. Ilijonskienė buvo ketvirta.