23-ejų metų Lietuvos imtynininkas aštuntfinalyje nugalėjo vėliau bronzą iškovojusį baltarusį Sergejų Starodubą, ketvirtfinalyje įveikė ukrainietį Volodymyrą Vasiljevą, pusfinalyje privertė pasiduoti brazilą Davį Josę Albioną ir tik finale pralaimėjo čempionu tapusiam rusui Nikitai Melnikovui.

Antro bronzos apdovanojimo savininku šioje svorio kategorijoje tapo iranietis Seyedmostafa Salehizadehas.

Kitas Lietuvos imtynininkas Julius Matuzevičius (svorio kategorija iki 80 kg) tarp penkiolikos dalyvių penktą vietą pasidalijo su Aschatu Dilmuchamedovu iš Kazachstano.

23-ejų metų lietuvis aštuntfinalyje nugalėjo libanietį Alsoury Michelą, ketvirtfinalyje turėjo pripažinti būsimo čempiono azerbaidžaniečio Rafigo Huseinovo pranašumą, paguodos varžybose įveikė estą Hardo Tootsą ir pralaimėjo bronzą iškovojusiam armėnui Sargisui Kočiarianui.

Sidabras šioje svorio kategorijoje atiteko rusui Jevgenijui Salejevui, o bronza tenkinosi ukrainietis Aleksandras Šyšmanas.

Po V. Laurinaičio iškovojo sidabro medalio – pirmo apdovanojimo – Lietuvos rinktinė komandų rikiuotėje žaidynėse 46-ą poziciją dalijasi su Liuksemburgu.

J. Kinderis penkiakovėje – 11-tas

Šiuolaikinės penkiakovės vyrų varžybų finale Justinas Kinderis užėmė 11-ą vietą. Lietuvis plaukimo rungtyje buvo 31-as (2:12,08; 304 taškai), fechtavimosi – 8-tas (20 pergalių/14 pralaimėjimų; 226), jojimo – 16-tas (286), o kombinuotoje bėgimo ir šaudymo – 5-tas (612).

Iš viso lietuvis surinko 1428 taškus.

Justinas Kinderis

Čempionu tapo korėjietis Dong Su Parkas (1455), aplenkęs vokietį Alexanderį Nobisą (1450) ir egiptietį Amro El Geziry (1449).

Šeštadienį J. Kinderis ir Karolina Gužauskaitė dalyvaus mišrių estafečių varžybose.