Geriausiu pirmuoju bandymu jis įrankį nuskraidino 58,14 metro ir aplenkė septynis varžovus.

Čempionu tapo 2004 metų Atėnų olimpinių žaidynių vicečempionas vengras Zoltanas Kovagas (66,01 m), sidabras atiteko šių metų pasaulio čempionui lenkui Piotrui Malachowskiui (62,12 m), o bronza – Azijos pirmenybių bronzos medalininkui Irano atstovui Mahmoudui Samimi (60,97 m).

Orientacininkė I. Valaitė ilgoje trasoje finišavo aštunta

Ketvirtadienį orientacininkai varžėsi ilgojoje trasoje.

Geriausiai iš Lietuvos kariškių sekėsi moterų grupėje startavusiai Indrei Valaitei, kuri distancijoje sugaišo 1 valandą 12 minučių ir 33 sekundes ir užėmė aštuntą vietą. Nuo čempione tapusios rusės Tatjanos Rybakinos lietuvė atsiliko 9 minutėmis ir 38 sekundėmis.

Sidabras atiteko kitai Rusijos orientacininkei Julijai Novikovai (atsiliko 4 min. 9 sek.), bronza - latvei Laurai Vikei (-5:40).

Sandra Paužaitė (-15:26) ilgoje trasoje užėmė 15-ą vietą, Teklė Emilija Gvildytė (24:18) - 30-ą, o Vesta Ambrazaitė (-24:29) tenkinosi 32-a pozicija tarp 60-ies finišavusių dalyvių.

Komandų rikiuotėje tarp penkiolikos rinktinių lietuvės buvo penktos - 6 val. 10 min. bei 37 sek.). Nugalėjo Rusijos (5:09:46) sportininkės, aplenkusios Latvijos (5:54:27) ir Estijos (6:02:23) ekipas.

Vyrų asmeninėse varžybose geriausiai sekėsi Simonui Krėpštai (-12:30), kuris buvo devynioliktas.

Kiti lietuviai tenkinosi kuklesnėmis pozicijomis: Jonas Vytautas Gvildys (-16:32) finiše buvo 26-as, Vilius Aleliūnas (20:28) - 36-as, Algirdas Bartkevičius (-24:18) užėmė 46-ą vietą, o Svajūnas Ambrazas (-37:42) liko 64-as tarp 123 klasifikuotų sportininkų.

Čempionu tapo šveicaras Matthias Kyburzas (1 val. 23 min. 32 sek.), aplenkęs prizininkais tapusius prancūzą Fredericą Tranchandą (-1:05) ir rusą Andrejų Chramovą (-3:09).

Vyrų komandų varžybose Lietuvos rinktinė tarp 20 komandų buvo septinta (9 val. 43 min. ir 04 sek.).

Nugalėjo Rusijos (8:26:30) orientacininkai, antra vieta atiteko Šveicarijos (8:33:10), trečia - Lenkijos (8:50:00) ekipai.

Lietuvės nepateko tarp šiuolaikinės penkiakovės turnyro prizininkių

Nė vienai iš trijų Lietuvos sportininkių napavyko patekti tarp prizininkių šiuolaikinės penkiakovės asmeninėse varžybose.

Sėkmingiausiai pasirodžiusi Karolina Gaižauskaitė su 1252 taškais užėmė 13-ą vietą, Lina Batulevičiūtė (1196 tšk.) buvo 18-a, o Gintarė Venčkauskaitė (1032 tšk.) tarp 24-urių varžybas baigusių (startavo 26-ios) dalyvių liko 22-a.

Žaidynių aukso medalis atiteko lenkei Oktawiai Mariai Nowackai (1349 tšk.), aplenkusiai rusę Jekateriną Churaškiną (1336 tšk.) ir kinę Wei Wang (1333 tšk.).

Komandų rikiuotėje Lietuvos penkiakovininkės tarp penkių ekipų su 3480 taškų liko užėmė ketvirtą vietą.

Nugalėjo Kinijos (3926 tšk.) rinktinė, sidabras atiteko Rusijos (3872 tšk.) sportininkėms, o bronza tenkinosi Ukrainos (3487 taškai) šiuolaikinės penkiakovės atstovės.

A. Miečius - parašiutininkų varžybose aplenkė keturis varžovus

Žaidynių parašiutininkų varžybose keturis varžovus iš Čilės, Šveicarijos, P. Korėjos ir Austrijos aplenkė ir 42-ą vietą su 80 taškų tarp vyrų užėmė Audrius Miečius.

Žaidynių čempionu tapo rusas Dmitrijus Maksimovas (4 tšk.), sidabras atiteko čekui Oldrichui Sorfui (6 tšk.), o bronza įveikta vokiečiui Stefanui Wiesneriui (10 tšk.).

Komandų varžybose tarp 30 rinktinių Lietuva (49 tšk.) buvo 20-a.

Nugalėjo Čekijos (12 tšk.) parašiutininkai, aplenkę Rusijos (14 tšk.) ir Baltarusijos (17 tšk.) atstovus.

Bronzą baltarusiai iškovojo po papildomų šuolių ir į ketvirtą poziciją nustūmę Vokietijos (17 tšk.) parašiutininkus.