Tarp renginio svečių buvo Kūno kultūros ir sporto departamento vadovas Edis Urbanavičius, premjero Algirdo Butkevičiaus padėjėjas Vytautas Janušaitis, Lietuvos drabužių dizaineris Aleksandras Pogrebnojus, Vilniaus "Žalgirio" futbolo komandos treneris Valdas Dambrauskas, Lietuvos regbio rinktinės treneris iš Pietų Afrikos Respublikos Ntando Manyosha, diplomatas Darius Degutis, Lietuvos pašto generalinė direktorė Lina Minderienė, Vičiūnų grupės komunikacijos vadovė Aldona Grinienė, "Citco" vadovas Lietuvoje Chrisas Butleris, "Volfas Engelman" rinkodaros vadovas Mantas Matukaitis, "Orion London property Fund" investicinio komiteto narys iš Anglijos Tony Bishopas, Mike'as Kirkmanas iš Naujosios Zelandijos ir kiti.

"Labai gerai, kad britų ambasada ir Lietuvos regbio federaciją kartu rado tokį sprendimą. Dabar vyksta pasaulio čempionatas ir tai buvo gera proga pareklamuoti šią sporto šaką, - kalbėjo E. Urbanavičius. - Regbio sportas Lietuvoje eina teisinga kryptimi. Jaučiamas nemažas pakilimas, rezultatai yra. Žinoma, dabar daugiausiai tikimės iš regbio-7 rinktinės. Kiekvienas renginys, populiarinantis kokią nors sporto šaką, turi naudos. Regbis per keletą metų Lietuvoje gerokai pažengė į priekį ir net kovoja dėl patekimo į olimpines žaidynes".

Renginio metu dalyvius sveikino Didžiosios Britanijos ambasadorė Claire Lawrence. Ji džiaugėsi, kad šiuo metu Anglijoje vyksta toks didelis renginys ir kad jaučia didelį lietuvių susidomėjimą šia sporto švente.

"Manau, kad dabar Didžioji Britanija gyvena regbiu. Nors vyksta ir Anglijos "Premier" lyga, Čempionų lyga, regbis šiuo metu yra ne mažiau svarbus nei futbolas", - pabrėžė E. Urbonavičius.

"Kiekvienas renginys sporto labui, o ypač regbiui, yra labai svarbus. Man jis yra ypač reikšmingas, nes esu buvęs Lietuvos ambasadorius Pietų Afrikos Respublikoje ir esu didelis šios komandos sirgalius. Šis renginys britų ambasadoje yra labai gražus, nes regbis yra džentelmenų žaidimas ir jį žiūri džentelmenai", - teigė Lietuvos diplomatas Darius Degutis.

Visi renginio svečiai turėjo progą ir patys išbandyti regbį. Vilniaus regbio akademijos nariai atsivežė specialius regbio taikinius ir paaiškino, kaip reikia taisyklingai mesti kamuolį. Visiems dalyviams ši pramoga paliko geriausius įspūdžius.

"Regbis Lietuvoje auga labai sparčiai. Šiemet Lietuvos regbio-7 rinktinė parodė, kad ji gali kautis stipriausiomis pasaulio ekipomis. Tikiuosi, kad ir regbio-15 rinktinė toliau rodys gerus rezultatus ir toliau augs", - sakė Lietuvos regbio-15 rinktinės treneris Ntando Manyosha.

Su N. Manyosha nemažai diskutavo ir Vilniaus "Žalgirio" treneris V. Dambrauskas. Pasak Lietuvos futbolo čempionų trenerio, iš kiekvienos sporto šakos galima gauti naudos, todėl kai kuriuos regbio treniruočių elementus galima pritaikyti ir futbolininkams.

"Esu tikras, kad Lietuva olimpinėse žaidynėse gali turėti ne tik krepšinio, bet ir regbio rinktinę. Galbūt jau 2020 metais. Tiems lietuviukams, kurie gera moka su kirviu malkas kapoti, regbis būtų pats tas", - šypsojosi D. Degutis.