Tomas Bendoraitis (Marijampolės „Tauras“) iškovojo aukso medalį klasikinio kultūrizmo iki 175 cm kategorijoje, toje pačioje kategorijoje startavęs Rolandas Žeimys (Klaipėdos „Jėga ir grožis“) taip pat pateko tarp finalininkų ir užėmė penktą vietą.

Ketvirtas vyrų „physique“ iki 172 cm kategorijoje buvo Renatas Suleimanovas („Tauras“), o Sonata Ilijonskienė (Kauno „kulturizmas.net“), dalyvavusi kūno fitneso virš 168 cm kategorijoje, užėmė šeštą vietą.

Devintos buvo Alina Čepurnienė („Tauras“), kuri dalyvavo moterų „physique“ iki 163 cm kategorijoje ir jaunimo bikini fitneso iki 163 cm kategorijoje startavusi Alina Carevskaja. Deimantė Žukaitytė bikini fitneso iki 166 cm kategorijoje užėmė keturioliktą vietą. Aurimas Kryginas (jaunimo kultūrizmo kategorija), Jolita Varanavičiūtė (bikini fitneso iki 163 cm kategorija, (visi – Klaipėdos „Jėga ir grožis“) ir Marina Rockina (bikini fitneso virš 172 cm kategorija, „Tauras“) į TOP-15 nepateko.

Tą patį savaitgalį Estijoje vyko atviras Estijos bikini fitneso čempionatas. Čia Lietuvai atstovavo trys sportininkės. Visos iškovojo sidabro medalius: Inga Ulčinė virš 35-erių metų kategorijoje, Ramona Žiauberytė iki 172 cm kategorijoje (abi – Šiaulių „Fit House“) ir Diana Stankejeva virš 172 cm kategorijoje (Šilutės „Oazis“).

Artėjantį savaitgalį kultūristai rungtyniaus Vilniuje (šeštadienį, spalio 3 d.) ir Marijampolėje (sekmadienį, spalio 4 d.), kur atitinkamai vyks Vilniaus sporto festivalio ir Burneikos taurės tarptautiniai turnyrai.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (24)