Kaunietis 42 km 195 m distanciją įveikė per 2 valandas 15 minučių ir 34 sekundes, užėmė 28-ą vietą bei įvykdė 2016 metų Rio de Žaneiro (Brazilija) vasaros olimpinių žaidynių normatyvą (2:17:00).

Pasak pranešimo, prireikė net dvylikos metų, kad prestižinėje olimpinio maratono rungtyje būtų paminėtas lietuvio vardas. R. Kančio rezultatas geriausias nuo 2007 metų metų Lietuvoje ir šeštas per visą istoriją.

Lietuvis tapo penkioliktuoju Lietuvos lengvaatlečiu, įvykdžiusiu olimpinį normatyvą.

R. Kančys yra Kauno sporto mokyklos „Viltis“ ir „Kauno Maratono“ lengvosios atletikos klubo treneris. Jo kuruojamas projektas „Olimpinės svajonės link“ yra skirtas skatinti bėgimo kultūrą ir palaikyti bėgimu besimėgaujančius žmones. Pasirodymą Berlyno maratone Remigijus skyrė projekto „Mums Rūpi“ globojamiems su vėžiu kovojantiems vaikams.

Berlyno maratono nugalėtoju tapo Kenijos stajeris Eliudas Kipchoge'as, aplenkęs tautietį Eliudą Kiptanui bei etiopą Feyisą Lilesą.

Vyrų maratono rezultatai:

1. Eliud Kipchoge (Kenija) 2 val. 04 min. 01 sek.