Sekmadienį Lietuvos dviratininkas 86,8 km nuotolį numynė per 1 valandą 50 minučių 29 sekundes ir finiše 13 sekundžių pralaimėjo pergalę etape iškovojusiam italui Elia Vivianiui, kuris finišo spurtu aplenkė etapo prizininkais tapusius ispaną Jose Juaną Lobato ir tėvynainį Matteo Trentiną.

Kitas „An Post-Chain Reaction“ komandos narys iš Lietuvos Aidis Kruopis kartu su dar trimis dviratininkais nebaigė aštunto etapo.

Etapo rezultatai:

1. Elia Viviani (Italija) - 1 val. 50 min. 16 sek.
2. Jose Juan Lobato (Ispanija)
3. Matteo Trentin (Italija)
4. Edvald Boasson Hagen (Norvegija)
5. Jens Debusschere (Belgija) - tas pats laikas
...
46. Paulius Šiškevičius (Lietuva) - atsiliko 13 sek.
...
98. Charles Planet (Prancūzija) - 6:20

Bendroje įskaitoje po aštuonių etapų P. Šiškevičius lenktynių nugalėtoju tapusiam norvegui Edvaldui Boassonui Hagenui, kuris sekmadienį finišavo ketvirtas, pralaimėjo daugiau nei pusantros valandos.

Bendra įskaita:

1. Edvald Boasson Hagen (Norvegija) - 34:52:52
2. Wouter Poels (Olandija) - atsiliko 13 sek.

T. Vaitkus lenktynėse Švedijoje finišavo 21-as

Švedijos sostinėje vykusiose klasikinėse dviratininkų lenktynėse „Velothon Stockholm“ 21-ą vietą užėmė „Rietumu-Delfin“ komandai atstovaujantis Tomas Vaitkus. Lietuvos dviratininkas 182,1 km distanciją baigė kartu su pagrindine lyderių grupe - per 4 valandas 8 minutes ir 54 sekundes.

Lenktynių nugalėtoju tapo slovėnas Marko Kumpas, finiše akimirka aplenkęs norvegą Danielį Hoelgaardą ir lenką Grzegorzą Stepniaką:

1. Marko Kump (Slovėnija) - 4 val. 08 min. 54 sek.