Moterų grupėje penktą kartą Lietuvos 10 km sportinio ėjimo čempione tapo Brigita Virbalytė (Vilnius/Alytus). Ji nuotolį įveikė per 43 minutes 26 sekundes ir, 4 sekundėmis pagerinusi neoficialų Lietuvos čempionatų rekordą, nuo 1999 metų priklausiusį Kristinai Saltanovič, bei 38 sekundėmis Druskininkų varžybų rekordą (2009 metais Kristinos Saltanovič rezultatas buvo 44:04), 1 minute ir 23 sekundėmis aplenkė antroje vietoje likusią Neringą Aidietytę (Vilnius).

Bronzos medalis atiteko Ingai Mastianicai (48:49) iš Švenčionių.

Vyrų varžybose pirmą kartą 10 km ėjimo Lietuvos čempiono aukso medalį laimėjo Tadas Šuškevičius (Vilnius). Jis distanciją nužingsniavo per 41 minutę 4 sekundes ir 1 minute 16 sekundžių aplenkė Marių Šavelskį (Druskininkai/Kaunas).

Bronza ir vyrų varžybose iškeliavo į Švenčionis, o ją iškovojo Genadijus Kozlovskis (42:47).