Savaitgalį Vilniuje vyks paplūdimio tinklinio kovos dėl olimpinių kelialapių ir Baltijos šalių mažojo futbolo varžybos, Panevėžys taps dviračių sostine, Klaipėdoje galite pamatyti pirmą kartą Lietuvoje vykstantį Europos golfo čempionatą, Šiauliuose vyks intriguojančios regbio varžybos ir boulingo turnyras, Kėdainiuose rinksis orientavimosi sporto entuziastai, o Trakuose baidarių ir kanojų irkluotojai varžysis dėl rekordinio prizo.

Kontinentinės taurės paplūdimio tinklinio varžybos

Lietuvos moterų rinktinė, kurios lyderės – ką tik Europos jaunimo čempionato prizininkėmis tapusios Ieva Dumbauskaitė ir Monika Povilaitytė, Kontinentinės taurės IV etape susitiks su ukrainietėmis, slovėnėmis ir belgėmis.

Lietuvos vyrų rinktinė su Arnu Rumševičiumi ir Luku Každailiu priešakyje žais su austrais, suomiais ir prancūzais.

Po Vilniuje vyksiančių varžybų paaiškės šešiolika geriausių Europos komandų, kurios finaliniame Kontinentinės taurės etape kovos dėl vienintelio kelialapio į 2016 metų Rio de Žaneiro olimpines žaidynes.

Paplūdimio tinklinio Europos kontinentinė taurė

„Credit24 arena“ prie Baltojo tilto (Vilnius)

Rugsėjo 5 d. (šeštadienis)
9:00-19:00 varžybos

Rugsėjo 6 d. (sekmadienis)
9:00-19:00 varžybos

Panevėžiečiai sieks rekordo

Panevėžiečiai unikalia sporto švente paminės miesto 512 metų įkūrimo metines. „Cido“ arenos dviračių treke dviratininkai per 24 valandas įveiks 512 kilometrų. Visą parą vyksiančiame važiavime dalyvaus ne tik profesionalūs dviratininkai, bet ir visi užsiregistravę dviračių sporto mylėtojai. Tikimasi, kad nepertraukiamas važiavimas treke bus užfiksuotas ne tik Lietuvos rekordų, bet ir pasaulio „Guinness“ rekordų knygoje.

Panevėžio miesto 512 metų gimtadienio šventė

Panevėžio „Cido“ arena (Parko g. 12)

Rugsėjo 5 d. (šeštadienis)
12:00 renginio pradžia

Rugsėjo 6 d. (sekmadienis)
12:00 renginio pabaiga

Pirmą kartą Lietuvoje vyksta Europos golfo čempionatas

Šalia Klaipėdos įsikūrusiame „National Golf Resort“ klube varžosi penkiolika Europos moterų senjorių rinktinių. Tai pirmas Europos golfo čempionatas ne tik Lietuvoje, bet ir visose Baltijos šalyse.

Kokius reikalavimus reikėjo įvykdyti, kad Lietuvai būtų suteikta teisė rengti Europos čempionatą, vaizdo apžvalgoje pasakoja golfo klubo vadovas Arūnas Kuraitis.

Europos moterų senjorių komandinis golfo čempionatas

„National Golf Resort“ klubas (Klaipėdos raj.)

Rugsėjo 4 d. (penktadienis)
9:00 varžybų pradžia

Rugsėjo 5 d. (šeštadienis)
9:00 varžybų pabaiga
18:00 apdovanojimai

Auga regbio čempionato populiarumas

Šį sezoną pakeistas Lietuvos regbio čempionato formatas ir įkurta „Top-4“ lyga, kurioje rungtyniauja keturi stipriausi klubai – trys Lietuvos ir vienas Latvijos. Praėjusiame ture Šiaulių miesto derbį stebėjo pilnutėlis Zoknių stadionas, ne mažiau žiūrovų laukiama ir šeštadienį vyksiančiose rungtynėse.

„Idėja įkurti „Top-4“ lygą pasiteisino. Praėjęs turas buvo tiesiog idealus. Ateityje lyga ketina plėstis, pirmiausia akys krypsta į Vilniaus komandas“, – sako Lietuvos regbio federacijos prezidentas Rytis Davidovičius.

Lietuvos regbio čempionatas „Top-4“ lyga
Zoknių stadionas (Pročiūnų g. 3)

Rugsėjo 5 d. (šeštadienis)
14:00 Šiaulių „Vairas-Kalvis“ – Kauno „Ąžuolas-Tauras“

Vilniuje vyks Baltijos šalių mažojo futbolo turnyras

Sostinės „Fanų“ aikštyne šeštadienį pirmą kartą organizuojamas Baltijos Tautų taurės mažojo futbolo turnyras. Jame žais Lietuvos, Latvijos ir Estijos rinktinės. Legendinio Vilniaus „Žalgirio“ saugo Stasio Danisevičiaus treniruojami lietuviai rengiasi Kroatijoje rugsėjo 21-26 dienomis vyksiančiam Europos čempionatui.

Lietuvos rinktinės rungtynes tiesiogiai transliuos DELFI TV.

Mažojo futbolo Baltijos Tautų taurės turnyras

„Fanų“ aikštynas (Linkmenų g. 8, Vilnius)
Rugsėjo 5 d. (šeštadienis)

13:00 Latvija – Estija
14:00 Lietuva – Latvija
15:00 Lietuva – Estija

„Galvės“ regatoje – galimybė laimėti rekordinį prizą

Trakuose vyks tradicinė baidarių ir kanojų irklavimo „Galvės“ regata. Intrigos į varžybas įnešė baidarininkas Raimondas Korsakas, siekiantis revanšo už pralaimėjimą varžybose Šiauliuose. Jį aplenkusiems varžovams irkluotojas pasirengęs sumokėti 1000 eurų. Iššūkį priėmė abu, Šiauliuose R. Korsaką aplenkę baidarininkai, jų varžybos numatytos sekmadienį prieš apdovanojimus.

Baidarių ir kanojų irklavimo „Galvės“ regata

Galvės ežero irklavimo trasa (Trakai)

Rugsėjo 5 d. (šeštadienis)

11:00 varžybų pradžia
15:30 finalai

Rugsėjo 6 d. (sekmadienis)

9:00 varžybų pradžia
12:30 finalai
13:30 apdovanojimai

Orientavimosi sporto entuziastai renkasi Kėdainiuose

Lietuvoje vis labiau populiarėja sveika gyvensena ir to siekti padedančios sporto šakos. Sparčiai auga orientavimosi sporto entuziastų skaičius. Šį savaitgalį Kėdainiuose ir miesto apylinkėse vyksiančiame Lietuvos orientavimosi sporto čempionate ketina dalyvauti daugiau negu pusė tūkstančio sportininkų.

„Lietuvoje nuolat užsiimančių orientavimosi sportu žmonių yra pustrečio tūkstančio, per šiuos metus turėsime net 70 varžybų“, – vaizdo apžvalgoje sako Lietuvos orientavimosi sporto federacijos prezidentas Donatas Kazlauskas, kuris tikisi, kad šis sportas kada nors bus įtrauktas ir į olimpinių žaidynių programą.

Lietuvos orientavimosi sporto čempionatas

Kėdainių senosios rinkos aikštė

Rugsėjo 5 d. (šeštadienis)
12:00 kvalifikacinės varžybos
15:00 varžybų atidarymas
19:00 apdovanojimai

Rugsėjo 6 d. (sekmadienis)
11:00 varžybų pradžia
15:00 apdovanojimai ir uždarymas

Lietuvos boulingo federacijos jubiliejus

Lietuvos boulingo federacija šiais metais švenčia 20 metų jubiliejų. Šiai progai pažymėti šeštadienį Šiauliuose rengiamas specialus 20-ečio taurės turnyras.

Lietuvos boulingo federacijos 20 metų jubiliejaus turnyras
„Apollo“ boulingas (Šiaulių „Akropolis“)

Rugsėjo 5 d. (šeštadienis)
10:00 varžybų pradžia