Lietuvos sportininkas, aplenkęs septynis varžovus, laimėjo penktą iš šešių 200 metrų rungties kvalifikacinių plaukimų - 35,497 sekundės.

Antras šiame plaukime buvo vengras Miklošas Dudašas (35,894 sek.), o trečia pozicija tenkinosi Cesaras De Cesare'as (36,762 sek.) iš Ekvadoro.

Greičiausiai vyrų vienviečių baidarių atrankos varžybose 200 metrų įveikė prancūzas Maxime'as Beaumont'as (35,270 sek.), kanadietis Markas De Jonge'as (35,372 sek.) ir švedas Peteris Menningas (35,424 sek.).

Baidarininkas M. Maldonis pateko į 500 metrų rungties pusfinalį

22-erių metų baidarininkas Mindaugas Maldonis paskutiniame - penktame - vyrų vienviečių baidarių 500 metrų atrankos plaukime sugaišo 1 minutę 43,041 sekundės ir, aplenkęs varžovus iš Nigerijos, Singapūro, Tadžikistano ir Pietų Korėjos, užėmė penktą vietą.

Šio plaukimo nugalėtoju tapo bulgaras Miroslavas Kirčevas (1:41,188), antras finišavo airis Barry Watkinsas (1:41,301), o trečias buvo britas Jonathanas Boytonas (1:41,558).

M. Maldonio rezultatas tarp visų 44-ių šios rungties kvalifikacinių varžybų dalyvių buvo 16-as, o greičiausiai atrankoje irklavo vokietis Tomas Liebscheris (1:39,756).

M. Maldonis vyrų 500 m rungtyje C finale kovos dėl 19-27 vietų galutinėje įskaitoje tarp 44 dalyvių.

Penktadienį trečiame pusfinalio plaukime iš keturių aplenkęs varžovus iš Kenijos, Maroko bei Kirgizijos lietuvis užėmė šeštą vietą – 1 minutė 43,533 sekundės.

Šio plaukimo nugalėtoju tapo ispanas Roi Rodriguezas (1:40,380), aplenkęs lenką Bartoszą Stabno (1:41,023) ir olandą Bramą Brandjesą (1:41,810).

M. Maldonio rezultatas tarp visų 36 šios rungties pusfinalio dalyvių buvo 21-as, o greičiausiai pusfinalyje irklavo danas Rene'as Holtenas Poulsenas (1:37,038).

Ketvirtadienį 1000 metrų rungtyje, taip pat pasiekęs pusfinalio etapą, M. Maldonis tarp 56-ių baidarininkų galutinėje įskaitoje liko 31-as.

20-metė kanojininkė Rūta Dagilytė trečiame iš penkių moterų 200 metrų rungties atrankos plaukimų, aplenkusi varžoves iš Kirgizijos, Tuniso ir Kroatijos, finišavo šešta (54,044 sek.) ir taip pat iškopė į pusfinalį.

Šio plaukimo nugalėtoja tapo brazilė V. Conceicao Nascimento (50,013 sek.), aplenkusi uzbekę Dilnozą Rachmatovą (51,481 sek.) ir rumunę Paulą Postaru (51,550 sek.).

Tarptautinės baidarių ir kanojų irklavimo federacijos apmokamos perspektyvios Lietuvos kanojininkės R. Dagilytės rezultatas tarp 41-os kvalifikacinių varžybų dalyvių buvo 17-as, o greičiausiai 200 m distanciją kanoja atrankoje įveikė bulgarė Stanilija Stamenova (48,085 sek.).

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (5)