V. Alekna antrąją vietą užėmusį estą Gerdą Kanterį pranoko 2 m 7 cm.

Šį sezoną V. Alekna laimėjo jau šešerias tarptautines varžybas. Virgilijus buvo pirmas varžybose Halėje (Vokietija, 68.04), Turnove (Čekija, 67.91), Hengele (Olandija, 69.57), Sevilijoje (Ispanija, 68.05) ir savo vardo turnyre Vilniuje (67.81).

Moterų ieties metimą laimėjo Indrė Jakubaitytė, pirmą kartą įveikusi 60 m ribą - 60,59 m. Estės Moonika Aava (55,48) ir Jana Trakmann (55,32) tapo rungties prizininkėmis, o Rita Ramanauskaitė užėmė penktąją vietą (51,50 m).

Vytautas Seliukas tapo aštuntuoju Lietuvos šuolininku į tolį, įveikusiu 8 m ribą. Jo pergalingas rezultatas Tartu - 8,03 m.

Ieties metikas Tomas Intas šį kartą buvo trečias - 75,08 m. Toliau už lietuvį ietį metė estas Andrusas Varnikas (83,09 m) ir latvis Erikas Ragas (79,59 m).

Raimondas Turla 200 m bėgimo distanciją baigė antras (21,36 sek,), o nugalėjo estas Marekas Niitas (21,24 sek.).

Aina Valatkevičiūtė nugalėjo visas varžoves 800 m bėgime (2:05,54 - asmeninis rekordas), o Mindaugas Norbutas finišavo penktas 1500 m distancijoje (3:45,15 - asmeninis rekordas).

Kopijuoti, platinti, skelbti agentūros ELTA informacijas ir fotoinformacijas be raštiško agentūros ELTA sutikimo draudžiama.