Trečiadienį lietuvis dėl vietos pusfinalyje kovos su bulgaru Simeonu Chamovu, kuris aštuntfinalyje 3:0 (30:26, 30:25, 30:26) nugalėjo gruziną Gelą Abašidzę.

22-ejų šilutiškis Edgaras Skurdelis baigė
pasirodymą Bulgarijos sostinėje vykstančiame Europos bokso čempionate.

Antradienį svorio kategorijos iki 60 kg (26 dalyviai) aštuntfinalyje
lietuvis vienbalsiu teisėjų sprendimu 0:3 (27:30, 27:30, 25:30) pralaimėjo
antrąjį reitingą šioje svorio kategorijoje turinčiam Rusijos vicečempionui
Adlanui Abdulrašidovui.

Pirmasis iš lietuvių vietą ketvirtfinalyje dar pirmadienį užsitikrino svorio kategorijos iki 64 kg (24 boksininkai) favoritu laikomas Londono olimpinių žaidynių prizininkas 23-ejų šilutiškis Evaldas Petrauskas, aštuntfinalyje 3:0 (30:27, 20:27, 29:28) nugalėjęs Čekijai atstovaujantį 21-erių metų Viktorą Agateljaną. Trečiadienį ketvirtfinalyje E. Petrauskas pirštines surems su armėnu Hovhannesu Bačkovu, kuris aštuntfinalyje 3:0 (30:27, 20:27, 29:28) nugalėjo Enocką Mwandilą Poulseną iš Danijos.

Dar trys Lietuvos boksininkai - Tadas Tamašauskas (iki 91 kg), Tomas Pivorunas (iki 75 kg) ir Mantas Valavičius (virš 91 kg) pralaimėjo pirmąsias kovas ir pasirodymą pirmenybėse jau baigė.

Kelialapius į pasaulio čempionatą iškovos 1-6 vietas Europos čempionate užėmę boksininkai.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)