Europos čempionu tapo olandas Stevenas Lammertinkas. Jis 31,5 km distanciją įveikė per 38 minutes 32,67 sekundes (vid. greitis – 49,034 km/h). Sidabras atiteko ukrainiečiui Marlenui Zmorkai (38:36,61), o bronza – vokiečiui Maximilianui Schachmannnui (38:48,56).

Šeštą kartą Europos čempionate dalyvaujantis 21 metų P. Šiškevičius distanciją įveikė per 40 min. 25,88 sek. (46,746 km/h). Jis nugalėtojui pralaimėjo 1 min. 53,21 sek. Paulių nuo dešimtuko skyrė 55,58 sek.

„Manau, kad pasirodžiau neblogai. Treneris sakė, kad važiavau geriau nei šių metų Lietuvos čempionate. Norėjau patekti į dešimtuką, bet asmeninės lenktynės nėra mano didysis arkliukas, todėl nesu nusiminęs“, – po lenktynių sakė P. Šiškevičius.

Dviratininkas tikisi, kad sekmadienį vyksiančiose grupinėse lenktynėse jam pavyks pagerinti savo geriausią rezultatą Europos pirmenybėse. Iki šiol vilnietis geriausiai pasirodė pernai Šveicarijoje surengtame Europos čempionate. Jis grupinėse lenktynėse finišavo šešioliktas.

„Jaučiuosi gerai. Reikėtų pagerinti savo geriausią rezultatą. Trasa man bus paranki. Joje esu lenktyniavęs per „Tour of Estonia“ lenktynes“, – teigė 2014 metų Lietuvos grupinių lenktynių čempionas.

20-metis Raimondas Rumšas (41:51,45) užėmė 48-ą vietą, o 19-metis Jonas Ališauskas (43:10,41) liko 59-as.

P. Šiškevičius Europos čempionato jaunimo pavienio starto lenktynėse 2012 metais buvo 55-as, 2013 metais – 32-as, o pernai – 25-as.

Penktadienį vyksiančiose jaunių (iki 18 metų) vaikinų pavienio starto lenktynėse (72 dalyviai) mūsų šaliai atstovaus Venantas Lašinis, Arvydas Birenis ir Rojus Adomaitis.