19-metė lietuvaitė, aplenkusi varžoves iš Švedijos Rusijos bei Olandijos, 2000 m distanciją įveikė per 7 minutes 47,150 sekundės.

Planetos aukso medalis šioje rungtyje atiteko graikei Amaliai Tsiavou (07:43,500), o sidabrą pelnė japonė Chiaki Tomita (7:46,130).

Merginų vienviečių valčių rungtyje triumfavo bei aukso medaliu pasipuošė JAV studijuojanti ir besitreniruojanti 20-metė Ieva Adomavičiūtė.

Finale lietuvaitė aplenkė visas penkias varžoves bei 2000 m distanciją įveikė per 7 minutes 40,520 sekundės.

Sidabro medalį pelnė puspenktos sekundės Lietuvos irkluotojai pralaimėjusi švedė Lovisa Claesson (7:45,130), o bronza tenkinosi šveicarė Pascale Walker (7:50,550).

Už prizininkių trejeto šioje rungtyje liko Vokietijos, Latvijos bei Kroatijos irkluotojos.

Ieva Adomavičiūtė nepaliko jokių vilčių varžovėms, plačia šypsena baigė distanciją bei pasaulio jaunimo (iki 23 metų) irklavimo čempionate iškovojo aukso medalį!!!http://www.sportas.lt/straipsnis/s-petrikaitei-pasaulio-jaunimo-irklavimo-cempionato-bronza-atnaujinama-tiesiogine-vaizdo-transliacija-103654Posted by Sportas.lt on 2015 m. liepos 26 d.

18-metis vienvietininkas Dovydas Nemeravičius sekmadienį B finale tarp šešių dalyvių finišavo trečias (7:08,600), o galutinėje įskaitoje tarp 23 irkluotojų šioje rungtyje liko devintas.

Vaikinų vienvietininkų B finalą laimėjo amerikietis Benjaminas Davisonas (7:01,420), o antroji vieta – aštuntoji pozicija galutinėje rikiuotėje – atiteko rumunui Ioanui Prundeanu (7:04,200).

Pagrindiniame finale porinę dvivietę irklavę Aurimas Adomavičius ir Dominykas Jančionis užėmė šeštą vietą. Lietuviai 2000 m distancijoje sugaišo 6 minutes bei 35,990 sekundės bei nesugebėjo aplenkti nė vienos varžovų valties.

Aukso medalius šioje rungtyje iškovojo vokiečiai Stephanas Riemekastenas bei Timas Ole Naske'as (6:17,790), sidabras atiteko norvegams Martinui Helsethui ir Janui Helvigui (6:19,570), o bronza tenkinosi olandai Amosas Keisjeras bei Abe'as Wiersma (6:21,070).

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (24)