89 km distancijos finiše lietuvė beveik 15 su puse minutės pralaimėjo pergalę iškovojusiai olandei Lucindai Brand.

28 su puse minutės nuo olandės atsilikusi „Aromitalia-Vaiano“ komandos narė Rasa Leleivytė ketvirtadienį atvažiavo 80-ta.

L. Brand 89 km penktadienį numynė per 2 valandas 38 minutes 15 sekundžių ir finiše 2 minutėmis bei 41 sekunde aplenkė prizininkėmis tapusias amerikietę Megan Gaurnier bei Ashleigh Moolman iš Pietų Afrikos Respublikos:

1. Lucinda Brand (Olandija) 2 val. 38 min. 15 sek.
2. Megan Gaurnier (JAV) atsiliko 2 min. 41 sek.
110.Kyara Stijns (Olandija) 32:38

Po prologo bei septynių etapų D. Tušlaitė nukrito į 31-ą vietą, o R. Leleivytė – į 54-ą poziciją:

1. Megan Guarnier (JAV) 21:03:41
2. Ashleigh Moolman (PAR) atsilieka 16 sek.

I. Konovalovas Austrijoje nebaigė šešto etapo

67-ą kartą Austrijoje vykstančių daugiadienių „Österreich-Rundfahrt-Tour of Austria“ dviratininkų lenktynių šeštajame etape 94-as finišavo „Team Marseille 13 KTM“ ekipos narys Evaldas Šiškevičius, o „AG2R La Mondiale“ komandai atstovaujantis Gediminas Bagdonas užėmė 111-ą vietą.

Pirmasis Lietuvos dviratininkai 164,7 km distancijos finiše šeštojo etapo nugalėtojui ispanui Victorui De La Partei pralaimėjo 20 minučių ir 5 sekundes, o antrasis – 24 minutes bei 6 sekundes:

Nepasisekė Ignatui Konovalovui („Team Marseille 13 KTM“), kuris dar su devyniais atletais nebaigė etapo ir pasitraukė iš lenktynių:

1. Victor De La Parte (Ispanija) 4 val. 54 min. 46 sek.
2. Ben Hermans (Belgija) atsiliko 1 min. 18 sek.
131.Patric Jaeger (Austrija) 34:55

Po prologo bei šešių etapų E. Šiškevičius bendroje įskaitoje smuktelėjo į 94-ą vietą, G. Bagdonas pakilo į 115-ą poziciją: