2011 metais ji taip pat buvo ketvirta (2:01,68), o prieš dvejus metus Kazanėje - trečia (1:59,82).

Čempione tapo Angela Kate Petty iš Naujosios Zelandijos (1:59,06), finišo tiesioje aplenkusi beveik visą distanciją pirmavusią jamaikietę Simoyą Kadinę Campbell (1:59,26) ir vokietę Fabiennę Kohlmann (1:59,54). Pastaroji likus 100 metrų iki finišo aplankė trečią vietą ilgai saugojusią E. Balčiūnaitę. Nuo bronzą iškovojusios vokietės lietuvė atsiliko vos 0,67 sekundės.

1. Angela Kate Petty (Naujoji Zelandija) - 1:59,06
2. Simoya Kadine Campbell (Jamaika) - 1:59,26
3. Fabienne Kohlmann (Vokietija) - 1:59,54
------------------
4. Eglė Balčiūnaitė (Lietuva) - 2:00,21

Šuolininkas R. Stanys - taip pat ketvirtas

Vyrų šuolių į aukštį rungties sektoriuje tarp 13 finalininkų buvo ir Raivydas Stanys. Jis įveikė 2,24 m aukštį ir užėmė ketvirtą vietą. Pirmais bandymais buvo pasiekti 2,10, 2,15, 2,20 ir 2,24 m aukščiai, bet visi trys R. Stanio ketinimai peršokti 2,28 m buvo nesėkmingi. Paskutiniu bandymu lietuvį iš trečios pozicijos išstūmė rusas Danijilas Cyplakovas (2,10 o, 2,15 o, 2,20 o, 2,24 o, 2,28 xxo).

Raivydas Stanys

Tai trečia R. Stanio universiada: 2011 metais jis buvo penktas (2,24 m), 2013 metais - septintas (2,20).

Rusas D. Cyplakovas ir tapo Universiados čempionu (2,31 xxo). Antrą vietą užėmė slovakas Matusas Bubenikas (2,28), o trečias liko Chun-Hsien Hsiangas iš Taivano (2,28).

Šuolių į aukštį rezultatai:

1. Danijil Cyplakov (Rusija) - 2,31 m
2. Matus Bubenik (Slovakija) - 2,28 PB
3. Chun-Hsien Hsiang (Taivanas) - 2,28 PB
--------------------
4. Raivydas Stanys (Lietuva) - 2,24

Lietuvos studentų rinktinė Universiados komandų įskaitoje kol kas užima devintą vietą. Mūsiškiai iškovojo 4 aukso (irkluotojai), 1 sidabro (irkluotoja) ir 2 bronzos (dziudo imtynininkai) medalius.

G. Nesteckytė pateko į Europos jaunimo lengvosios atletikos pirmenybių finalą

Estijos sostinėje vykstančių Europos jaunimo (iki 23-ejų metų) lengvosios atletikos pirmenybių šuolininkių į aukštį rungties finale startuos Gintarė Nesteckytė. Penktadienį atrankos varžybose lietuvė peršoko į 179 cm aukštį iškeltą kartelę ir, užėmusi vienuoliktą vietą tarp 26-ių dalyvių, pateko į finalą.

Finale iš viso varžysis dvylika sportininkių - dešimt iš kurių įveikė 182 cm aukštį ir dvi peršokusios trim centimetrais žemiau iškeltą kartelę.

Penktadienį dėl medalių kovos ėjikai Marius Šavelskis, Normantas Petriša ir Eglė Juocytė bei trišuolininkė Dovilė Dzindzaletaitė.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (15)