E. Balčiūnaitė tapo pirmojo kvalifikacinio bėgimo (2 min. 05,12 sek.) nugalėtoja, o N. Piliušina (2:05,12) antrame kvalifikaciniame bėgime finišavo trečia.

Moterų (28 dalyvės) atrankoje 800 metrų greičiausiai nubėgo Angela Petty (2:03,85) iš Naujosios Zelandijos, Kipro bėgikė Natalia Evangelidou (2:04,18) ir vokietė Fabienne Kohlmann (2:04,34).

31 sprinteris trečiadienį varžėsi dėl 18 vietų pusfinalyje antrame vyrų 100 m bėgimo rate. Rytinėje varžybų dalyje pagerinęs geriausią Lietuvos sezono rezultatą (10,43 sek.) ir ketvirtame atrankos bėgime finišavęs ketvirtas, šįkart Rytis Sakalauskas (10,64 sek.) savo bėgime buvo septintas, bendroje įskaitoje jo rezultatas buvo devynioliktas ir į pusfinalį lietuvis nepateko.

100 m antrame rate greičiausiai nubėgo Pietų Afrikos Respublikos bėgikas Akani Simbine'as (10,26 sek.), amerikietis Ronaldas Bakeris (10,35 sek.) ir korėjietis Kukyoung Kimas (10,36 sek.).

Trečiadienį lengvosios atletikos turnyre Šarūnas Banevičius varžėsi tarp aštuoniolikos vyrų rutulio stūmimo finalo dalyvių. Mūsiškio geriausias rezultatas - 18,66 metro - leido jam užimti septintą vietą. Sėkmingiausias Š. Banevičiui. kuris pasiekė geriausią asmeninį sezono rezultatą, buvo trečias bandymas (17,99 m; 18,06 m; 18,66 m; x - x - x).

Čempionu tapo indas Inderjeetas Singhas (20,27 metro), aplenkęs rumuną Andrei Marių Gagą (19,92) ir rusą Aleksandrą Bulanovą (19,84).

Raivydas Stanys dalyvavo šuolių į aukštį kvalifikacinėse varžybose. Lietuvis įveikė 2,15 metro aukštį ir užsitikrino vietą finale. Niekam iš dalyvių geresnio rezultato pasiekti nepavyko. Į finalą pateko 12 šuolininkų. R. Staniui pakako dviejų šuolių pirmais bandymais (2,10 m ir 2,15 m).