121 km distancijos finiše pirmoji Lietuvos dviratininkė etapo nugalėtojai amerikietei Megan Guarnier pralaimėjo 1 minutę ir 47 sekundes, o antroji – 3 minutes bei 44 sekundes:

1. Megan Guarnier (JAV) 3 val. 12 min. 44 sek.
2. Anna van der Breggen (Olandija)
3. Ashleigh Moolman (PAR)
4. Elisa Longo Borghini (Italija) tas pats laikas
5. Karol-Ann Canuel (Kanada) atsiliko 2 sek.
...
16. Rasa Leleivytė 1:47
...
31.Daiva Tušlaitė 3:44
...
140.Eyerusalem Kelil (Etiopija) 44:08

Po prologo bei dviejų etapų R. Leleivytė užima 22-ą, o D. Tušlaitė – 33-ią vietą:

1. Megan Guarnier (JAV) 5:47:49
2. Anna van der Breggen (Olandija) atsilieka 2 sek.

E. Šiškevičius pirmą etapą Austrijoje baigė 23-ias

67-ą kartą Austrijoje vykstančių daugiadienių „Österreich-Rundfahrt-Tour of Austria“ dviratininkų lenktynių pirmajame etape 23-ias finišavo „Team Marseille 13 KTM“ ekipos narys Evaldas Šiškevičius, Gediminas Bagdonas („AG2R La Mondiale“) buvo 71-as, o Ignatas Konovalovas („Team Marseille 13 KTM“) liko 140-as.

Pirmieji du Lietuvos dviratininkai finišavo kartu su pagrindine grupe bei pirmojo 206,6 km etapo nugalėtoju norvegu Sondre Holstu Engeriu, o trečiasis lyderiams pralaimėjo 4 minutes:

1. Sondre Holst Enger (Norvegija) 5 val. 02 min. 07 sek.
...
140.Ignatas Konovalovas atsiliko 4 min. 00 sek.
...
157.Alex Kirsch (Liuksemburgas) 13:05

Po prologo bei pirmojo etapo G. Bagdonas bendrojoje įskaitoje užima užima 49-ą vietą, E. Šiškevičius yra 81-as, o I. Konovalovas – 138-as:

1. Gerald Ciolek (Vokietija) 5:07:49
2. Rüdiger Selig (Vokietija) tas pats laikas
3. Sondre Holst Enger (Norvegija) atsilieka 1 sek.

G. Kaupas Rumunijoje tenkinosi 96-a pozicija

Rumunijoje finišavusiose daugiadienėse prologo bei keturių etapų „Sibiu Cycling Tour“ dviratininkų lenktynėse paskutinis – 96-as – galutinėje įskaitoje buvo „Team Differdange-Losch“ komandai atstovaujantis Gediminas Kaupas.

Lietuvos dviratininkas lenktynių nugalėtojui italui Mauro Finetto, aplenkusiam tautietį Davide'ą Rebelliną bei rumuną Sergejų Tvetcovą, pralaimėjo beveik pusantros valandos:

1. Mauro Finetto (Italija) 17 val. 14 min. 38 sek.
2. Davide Rebellin (Italija) atsiliko 12 sek.
3. Sergej Tvetcov (Rumunija) 19
4. Antonio Parrinello (Italija) 26
5. Alessio Taliani (Italija) 33
...
96.Gediminas Kaupas 1:29:37

Ketvirtąjį 144,9 km etapą laimėjo italas Oscaras Gatto (3:16:59), o G. Kaupas (+ 4 min. 21 sek.) finišavo 93-ias.