Pirmoji rungtis – plaukimas

Sportininkai kovas pradėjo baseine. Lietuvos atstovai distanciją įveikė per 2:01.19 min. ir užėmė 9-ą vietą (337 taškai).

Po pirmosios rungties pirmavo airiai Natalya Coyle ir Arthuras Laniganas-O Keefe'as (1:57.76; 347 taškai), rusai Ana Buriak ir Maksimas Kustovas (1:54.70; 346) bei amerikiečiai Margaux Isaksen ir Nathanas Schrimsheris (1:58.39; 345).

Fechtavimosi rungtyje pakilti nepavyko

Estafečių varžybose dalyvauja 20 komandų, tarp dalyvių yra naujasis pasaulio čempionas ukrainietis Pavlo Tymoščenka, prieš jojimo rungtį tarp vyrų pirmavęs, bet joje visas viltis sužlugdęs egiptietis Amro El Geziry, pasaulio vicečempionė iš Kinijos Qian Chen ir jos kolega Jianli Guo (14 vieta vyrų asmeninėse varžybose), stiprūs prancūzai Marie Oteiza (7) ir Valentinas Belaudas (4 vieta).

Fechtavimosi rungtyje lietuviai laimėjo 18 kovų ir su buvusiais lyderiais airiais pasidalijo 11-ą vietą. Bendrojoje įskaitoje mūsiškiai užėmė 13-ą vietą (533).

Papildomas fechtavimas – be taškų

Fechtavimosi papildomame etape lietuviams teko susitikti su britais. J. Kinderis įveikė Thomasą Toolisą, bet L. Asadauskaitė-Zadneprovskienė dukart pralaimėjo Kate French (prieš tai lygiai taip pat išgelbėjusiai britus kovojant su japonais ir dar nugalėjusiai prancūzę M. Oteizą) ir mūsiškiai liko be papildomų taškų.

Lyderių trejete taip pat niekas nepasikeitė. Šeštą vietą bendrojoje įskaitoje užimantys lenkai Oktawia Nowacka ir Szymonas Staskiewiczius iškovojo 5 pergales iš eilės ir tapdami papildomos rungties nugalėtojais neleido lyderiams pelnyti nė vieno papildomo taško.

Tad pirmasis trejetas ir toliau atrodė taip: rusai A. Buriak ir M. Kustovas - 582, korėjiečiai S. J. Yang ir W. Hwangas - 571, vokiečiai J. Kohlmann ir C. Zillekensas - 569.

Po jojimo vieta nepasikeitė

Jojimo rungtyje L. Asadauskaitė-Zadneprovskienė kliudė 3 kliūtis (21 baudos taškas), J. Kinderis trasą įveikė be klaidų, bet dar 6 baudos taškus mūsiškiai gavo už viršytą laiko limitą. Tad savo sąskaitą lietuviai papildė 273 taškais ir prieš kombinuotą bėgimo ir šaudymo rungtį jų turi 806 (ta pati 13-oji vieta).

Jojimo rungtis vėl buvo labai sudėtinga - nė vienai komandai iš 20 nepavyko pelnyti visų maksimaliai įmanomų 300 taškų.

Geriausiai pasirodė čekai Natalie Dianova ir Janas Kufas. Jie vieninteliai trasą įveikė be klaidų ir gavo tik 3 baudos taškus už viršytą laiko limitą.

Labai nepasisekė antrojoje vietoje žengusiems korėjiečiams. W. Hwangas ne tik prisirinko baudų už kliudytas kliūtis, bet ir buvo išmestas iš balno. Vieni lyderių pelnė tik 250 taškų ir krito į 10-ą vietą.

Puikiai asmeninėse varžybose pasirodę prancūzai šį kartą jojimo rungtį baigė vos su 246 taškais ir smuko į 17-ą vietą.

Bendrosios įskaitos lyderiais išliko rusai, jojimo rungtyje surinkę 284 taškus ir iš visų jų sukaupę jau 866. Prieš paskutiniąją rungtį jie lietuvius lenkė 60 taškų. Tai reiškė, kad kombinuotosios rungties starte jie prieš mūsiškius turės lygiai 1 minutės pranašumą.

Antri žengė jau minėti čekai (862), treti išliko vokiečiai (857).

Lemiama rungtis neišgelbėjo

Kombinuotoje rungtyje lietuviai vėl buvo geriausi. Mūsiškiai distanciją įveikė per 11:07.11 min., tačiau bendrojoje įskaitoje to užteko tik 8-ai vietai užimti. Lietuviai varžybas baigė surinkę 1439 taškus.

Pasaulio čempionais tapo Čekijos atstovai N. Dianova ir J. Kufas (1476 taškai), antri liko rusai A. Buriak ir M. Kustovas (1468), o į trečią vietą pakilo amerikiečiai M. Isaksen ir N. Schrimsheris (1461).

Pasaulio čempionatas Vokietijos sostinėje prasidėjo pirmadienį. Vyrų estafečių varžybose lietuviai nedalyvavo, o antradienį per moterų estafečių varžybas Lina Batulevičiūtė ir Ieva Serapinaitė tapo pasaulio vicečempionėmis.

Trečiadienį vyko vyrų atrankos varžybos, kurių barjerą sėkmingai įveikė J. Kinderis, o ketvirtadienį į moterų finalą prasibrovė L. Asadauskaitė-Zadneprovskienė ir G. Venčkauskaitė. Penktadienį vyrų varžybų finale J. Kinderis užėmė 24-ąją vietą, šeštadienį moterų finala L. Asadauskaitė-Zadneprovskienė baigė 11-ojoje pozicijoje, o G. Venčkauskaitė - 35-oje.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (31)