Didžioji dalis renginio dalyvių stojo prie 10 km distancijos starto linijos, mažieji sportininkai varžėsi 4 km, 2 km ir 300 metrų trasose.

Lietuvos bėgimo taurės 6-ame etape Šėtoje vyrų gretose pirmas 10 km įveikė šio sezono geriausią maratono rezultatą Varšuvoje pasiekęs Ignas Brasevičius – 32 min. 20 sek. Antras finišą pasiekė sostinės „F.O.C.U.S Running“ klubo narys Remigijus Šnioka – 33 min. 27 sek. Trečią vietą užėmė dar vieno Vilniaus bėgimo klubo „Na, pagauk“ narys Petras Pranckūnas – 34 min. 20 sek.

Moterų gretose 10 km pirma įveikė praėjusių metų Lietuvos bėgimo taurės laimėtoja Nadežda Roždestvenskaja („F.O.C.U.S. Running“) – 41 min. 13 sek. Antrą vietą užėmė Jolita Kurtinaitienė („Skubėk lėtai“, 42.49 min.), trečia liko Svetlana Čerlina – 43 min. 45 sek.

Tiesa, apdovanojimų ceremonijoje buvo pagerbtas visas greičiausiųjų vyrų ir moterų dešimtukas, be to, atskirai apdovanoti bėgikai, greičiausiai įveikę 4 km ir 8 km. Pirmas 4 km įveikė Petras Pranckūnas, vėliau lyderio poziciją užleidęs I. Brasevičiui, kuris pirmavo 8-ame kilometre.

Gimusių 1955 metais ir vyresnių bėgikų gretose pirmą vietą užėmė Bronius Venclova (Tauragės BMK) – 39 min. 54 sek., antras – panevėžietis Romas Jasinskas – 47 min. 4 sek., trečias – Albertas Survila (Pakruojo „Vėjas“) – 49 min. 28 sek.

4 km distancijoje laimėjo Arnas Čekanavičius (Jonavos „Maratonas“) – 14 min. 19 sek., antras liko Linas Banys – 14.36 min., trečias – Artūras Marozas (20 min.).

„Smagu, kad į Šėtą atvyko labai pajėgus vyrų bei moterų bėgikių būrys. Lauksiu visų jūsų sugrįžtančių kitais metais į Šėtą. Dėkoju renginio vedėjui Vytautui Mikaičiui, taip pat Šėtos seniūnijos seniūnui Petrui Pupkui, be kurio turbūt nieko nebūtų. Esu dėkingas Lietuvos bėgimo taurei ir Audriui, kad šiemet mūsų renginį įtraukė į Lietuvos bėgimo taurės seriją, jo komanda Šėtos bėgimą pakėlė į kitą lygį“, - po renginio kalbėjo vienas renginio organizatorių A. Skinulis.

Kitas 7-as Lietuvos bėgimo taurės etapas vyks Elektrėnuose birželio 20-ą.

Šėtos bėgimo nugalėtojas I. Brasevičius: nepasakyčiau, kad pergalė lengva

Sostinėje gyvenantis, bet iš Druskininkų kilęs I. Brasevičius antrą kartą Lietuvos bėgimo taurės sezone lipo ant aukščiausio prizininkų pakylos laiptelio. Pirmą kartą tą darė Panevėžyje balandžio pradžioje 4-ame bėgimo taurės etape, o dabar nugalėjo 10 km Šėtos bėgime (32 min. 20 sek.).

„Jaukus, šiltas renginys mažame gražiame Šėtos miestelyje. Trasoje sekėsi gana sunkokai. Oras visai geras, nebuvo pernelyg karšta, tačiau turėjau šiokių tokių problemų su skrandžiu. Be to, nesu dabar optimalioje formoje.

Sprendimui dalyvauti Šėtos bėgime įtakos turėjo kolegos, draugai, kurie taip pat keliavo, tad prisijungiau prie jų kompanijos. Norėjosi kažko naujo, o Šėtoje dar niekada neteko startuoti, nelikau nusivylęs savo sprendimu.

Labai atkaklios kovos dėl pirmos vietos nebuvo, tačiau nepasakyčiau, kad pergalė lengva: reikėjo įdėti pastangų, pirmuose kilometruose persvaros neturėjau“, - po varžybų kalbėjo antrą pergalę Lietuvos bėgimo taurės etapuose iškovojęs 30-ies I. Brasevičius.

Bėgikas Varšuvoje vykusiame maratone balandžio pabaigoje pasiekė asmeninį rekordą – 2 val. 23 min. 16 sek., tai kol kas geriausias šių metų šalies sezono rezultatas.

Praėjusių metų taurės nugalėtoja gyrė Šėtos žiūrovus

Šėtos bėgimo moterų grupės laimėtoja N. Roždestvenskaja po apdovanojimų ceremonijos su treneriu Česlovu Kundrotu aptarė artimiausių dienų treniruočių grafiką, po kelių akimirkų 2014-ų bėgimo taurės nugalėtoja pasidalino mintimis apie pergalę Šėtoje.

„Trasa nebuvo sudėtinga, asmeniškai man ji patiko. Kažkaip sekėsi bėgti, nebuvo labai sunku. Tikėjausi nugalėti, bet distancijos pirmoje pusėje varžiausi su viena kolege, kuri bėgo šalia, stengiausi jos nepaleisti, nepamesti tempo, galiausiai pavyko nugalėti.

Labai patiko žmonės Šėtoje, kurie palaikė, plojo, linkėjo sėkmės. Dar darant apšilimą visi sveikinosi, šypsojosi. Artimiausias startas – Kauno maratono renginyje, vėliau birželio 20-ą Lietuvos bėgimo taurės 7-as taurės etapas Elektrėnuose“, - teigė „F.O.C.U.S. Running“ narė.