Pirmąjį serijos mačą savo arenoje Anahaimo ekipa laimėjo 4:1, o antrose rungtynėse po trijų pratęsimų sėkmė lydėjo Čikagos komandą – 3:2. Trečiame susitikime Čikagoje pajėgesni buvo svečiai – 2:1, tačiau ketvirtąjį mačą šeimininkai laimėjo po dviejų pratęsimų – 5:4. Penktąsias rungtynes savo arenoje Anahaimo ledo ritulininkai laimėjo po pratęsimo 5:4, o šeštose rungtynėse pajėgesnė buvo namuose žaidusi Čikagos komanda, kuri nugalėjo varžovus 5:2.

Šeštadienio susitikime du įvarčius nugalėtojams, kurie Vakarų konferencijos finale triumfavo ir Stenlio taurę iškovojo dukart per šešerius pastaruosius metus (2010 ir 2013 m.), pelnė Jonathanas Toewsas (2:23 ir 11:55), po vieną – Brandonas Saadas (21:18), Marianas Hossa (33:45) ir Brentas Seabrookas (53:23).

Įvarčių autoriais „Ducks“ ekipos gretose tapo Ryanas Kerleris (38:51), Corey Perry's (51:36) ir Mattas Beleskey (59:18).

„Blackhawks“ klubo varžove Stenlio taurės varžybų finale bus Tampos „Lightning“ komanda, Rytų konferencijos finale 4:3 (1:2, 6:2, 6:5 (po pratęsimo), 1:5, 2:0, 3:7 ir 2:0) įveikusi Niujorko „Rangers“ ledo ritulininkus.

Tryliktą kartą Stenlio taurės turnyro finale žaisiantis Čikagos „Blackhawks“ klubas taurę laimėjo penkis kartus – 1934, 1938, 1961, 2010 ir 2013 metais, o antrąsyk dėl šio trofėjaus kovosianti Tampos „Lightning“ ekipa 2004-aisiais laimėjo vienintelę finalo seriją.

Prisijunk prie tūkstančių sporto mėgėjų bendruomenės – tapk DELFI Sporto draugu „Facebook“, sužinok šviežiausias naujienas iš sporto arenų, dalinkis įžvalgomis ir komentarais!

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (6)