Du įvarčius mačo pabaigoje (vieną jų - į tuščius vartus) čikagiečiams pelnė Andrew Shaw (56:28 ir 59:11 min.), po vieną įmušė Brandonas Saadas (28:23), Marianas Hossa (30:41) ir Patrickas Kane'as (32:08).

„Blackhawks“ komandos, kuri Stenlio taurę (Stanley Cup) iškovojo dukart per penkerius pastaruosius metus (2010 ir 2013), vartininkas Corey Crawfordas šiame mače atrėmė 30 svečių metimų.

Svečiai iš Anaheimo po Patricko Maroono (34:13) ir Claytono Stonerio (41:57) smūgių buvo sušvelninę santykį iki minimumo (2:3). „Ducks“ ekipos vartininko Frederiko Anderseno sąskaitoje - 18 atremtų arenos šeimininkų metimų.

Rezultatas:

Čikagos „Blackhawks“ - Anaheimo „Ducks“ - 5:2 (0:0, 3:1, 2:1), - serija 3-3.

28:23 Brandon Saad [1 - 0]
30:41 Marian Hossa [2 - 0]
32:08 Patrick Kane [3 - 0]
34:13 Patrick Maroon [3 - 1]
41:57 Clayton Stoner [3 - 2]
56:28 Andrew Shaw [4 - 2]
59:11 Andrew Shaw [5 - 2] (į tuščius vartus)

Pirmą serijos mačą savo arenoje Anahaimo ekipa laimėjo 4:1, antrose rungtynėse po trijų pratęsimų sėkmė lydėjo Čikagos komandą 3:2, trečiame susitikime Čikagoje pajėgesni buvo svečiai iš Anaheimo 2:1, ketvirtą mačą Blackhawks laimėjo po dviejų pratęsimų 5:4, o penktas rungtynes savo arenoje jau Anahaimo ledo ritulininkai laimėjo po pratęsimo 5:4.

Septintas ir lemiamas Vakarų konferencijos finalo serijos rungtynes komandos naktį iš šeštadienio į sekmadienį Lietuvos laiku žais Anahaime.