Vyrų varžybų finale keturiskart Prancūzijos vicečempionas A. Montpellier 9:6 įveikė lenką Kristianą Kosiką ir laimėjo pirmą karjeroje tarptautinį turnyrą.

Kaip varžybų organizatoriams pasakojo Prancūzijos atstovas, tai buvo jau dešimtas jo finalas ir pirma pergalė.

Pasak varžybų vyriausiojo teisėjo Tomo Brikmanio, Prancūzijoje gimęs kinas sunkiai pradėjo varžybas, tačiau vėliau įsižaidė bei turnyre nepatyrė pralaimėjimo kartėlio.

Sunkiai jam klostėsi ketvirtfinalio mačas su Pijumi Labučiu, tačiau atsilikdamas 0:4 išliko ramus, pelnė 9 taškus ir šventė pergalę 9:4.

Pusfinalyje A. Montpellier 9:5 įveikė kaunietį Roką Grikšelį, o niekam nežinomas ir aukštą savo šalies pulo žaidėjų lygį dar kartą parodęs lenkas K. Kosikas 9:0 sutriuškino baltarusį Vladislavą Cyrikovą.

Moterų varžybas laimėjusi A. Jarušauskaitė lemiamoje dvikovoje 7:4 įveikė vilnietę Liną Skardžiuvienę.

Pusfinalyje A. Jarušauskaitė 7:1 nugalėjo kitą kaunietę Jūratę Juodžbalytę, o staigmeną pateikusi L. Skardžiuvienė 7:5 palaužė antroje šalies reitingo vietoje esančią kitą sostinės atstovę Simoną Milišauskaitę, kuri pusfinalio mače pirmavo 3:1 ir 5:3.

Veteranų varžybas laimėjo tik antrą finalą karjeroje žaidęs ir pirmą turnyrą laimėjęs kaunietis Evaldas Sutkus, finale 7:5 įveikęs reitingo lyderį kaunietį Gintarą Sulžicką.

Pusfinalyje E. Sutkus 7:6 palaužė Gintaro Mažonio pasipriešinimą, o G. Sulžickas 7:3 nugalėjo norvegą Tapanį Hidoneną.