Čekams vieną įvartį pelnė ir komandos veteranas Jaromiras Jagras (44:25). Dviem įvarčiais prie pergalės prisidėjo Ondrejus Nemecas (21:10 ir 48:28), dar po įvartį nugalėtojams pelnė Vladimiras Sobotka (26:58), ir Romanas Červenka (54:49).

Garbės įvartį į šeimininkų vartus įmušė prancūzas Kevinas Hecquefeulle'as (28:41).

B grupės pirmose ketvirtadienio rungtynėse staigmeną pateikė Baltarusija, kuri įveikė iki tol pralaimėjimų neturėjusią ir taškų nepraradusią JAV rinktinę 5:2 (0:0, 3:1, 2:1) bei pakilo į pirmą vietą. Du įvarčius baltarusiams - abu trečiame kėlinyje - pelnė Aleksejus Kaliužnyj (41:15 ir 48:23). Antrame kėlinyje po įvartį į amerikiečių vartus įmušė Arturas Gavrusas (31:11), Artiomas Volkovas (33:01) ir Aleksandras Kitarovas (36:06).

Amerikiečiams, kurių gretose pasižymėjo Brockas Nelsonas (37:21) ir Torey Krugas (45:35), tai buvo pirma nesėkmė čempionate po trijų pergalių iš eilės. Jie išsaugojo antrą poziciją.

B grupės vakaro rungtynėse Suomija gana lengvai laimėjo prieš autsaiderę Slovėniją 4:0 (2:0, 2:0, 0:0) ir pakilo į antrą turnyro lentelės vietą. Įdomu, kad du įvarčius nugalėtojams pelnė rusų kilmės žaidėjai - Leo Komarovas ir Aleksandras Barkovas. Slovėnai lieka be taškų ir yra paskutiniai - aštunti.

A grupės vakaro mače Švedija tik labai atkaklios kovos palaužė Vokietijos pasipriešinimą 4:3 (2:1, 0:1, 2:1) ir su 11 taškų išsaugojo antrą vietą. Švedams du įvarčius pelnė Oscaras Molleris. Tiesa, skandinavai yra už visus sužaidė daugiausiai rungtynių - penkerias.

Vokiečiai patyrė trečią nesėkmę ir su 3 taškais rikiuojasi penkti. Jų žaidėjas Stephanas Daschneris dar pirmame kėlinyje už šiurkštų žaidimą buvo išvytas iš aikštės.

54:49 Roman Červenka [5 - 1]

Švedija - Vokietija - 4:3 (2:1, 0:1, 2:1).

B grupė

JAV - Baltarusija - 2:5 (0:0, 1:3, 1:2).

48:23 Aleksej Kaliužnyj [2 - 5]

Suomija - Slovėnija - 4:0 (2:0, 2:0, 0:0).

8.Slovėnija400046:160

Po keturias pajėgiausias abiejų grupių komandas pateks į ketvirtfinalį ir tęs kovą dėl medalių. Paskutines vietas grupėse užėmusios ekipos iškris į I diviziono A grupę ir jas elite pakeis Kazachstano ir Vengrijos rinktinės.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (168)