Niujorkiečiams įvarčius pirmame kėlinyje pelnė Derickas Brassardas (28-ą sekundę) ir Ryanas McDonaghas (16-ą min.), o santykį antrame kėlinyje (27-ą min.) sušvelnino Blake'as Comeau.

Kitoje dvikovoje Tampos „Lightning“ ekipa namuose pralaimėjo Detroito „Red Wings“ ritulininkams 2:3 (1:1, 0:1, 1:1) ir serijoje atsilieka 0-1. Nugalėtojams du įvarčius pelnė rusas Pavelas Daciukas, vieną įmušė Luke'as Glendeningas. „Žaibų“ gretose pasižymėjo kitas rusas Nikita Nesterovas.

Dotroito klubas į atkrintamas varžybas pateko net 24-ą sezoną iš eilės, o Stenlio taurę (Stanley Cup) iškovojo 1997, 1998, 2002 ir 2008 metais. „Sparnų“ vartininkas čekas Petras Mrazekas atrėmė 44 arenos šeimininkų metimus.

Trečiame mače St. Louiso „Blues“ klubas savo aikštėje nusileido Minesotos „Wild“ komandai rezultatu 2:4 (0:1, 0:1, 2:2) ir taip pat pralaimi seriją 0-1.

Paskutinėje dvikovoje Anaheimo „Ducks“ ekipa savo aikštėje nugalėjo Vinipego „Jets“ ritulininkus 4:2 (1:1, 0:1, 1:0) ir pirmauja serijoje 1-0. „Antinams“ du įvarčius pasiekė Corey Perry.