Ne pilnos sudėties žaidusi Lietuvos rinktinė ilgai ieškojo kelių varžovų vartų link, o tuo pačiu ir savojo žaidimo.

Kėlinio viduryje lietuviai žaibiškai išnaudojo pražangą. Aivarui Bendžiui tereikėjo šešių sekundžių (05:45 Justinas Vėželis), kad įmušti įvartį daugumoje.

Tiesa, varžovai greitai atsakė šeimininkams tuo pačiu. Vos pasidžiaugę įvarčiu, lietuviai ritulį jau traukė iš savojo tinklo.

Kėlinio pabaigoje dar kartą lietuviai nuginklavo varžovų vartininką, kai Mauras Baltrukonis (18:59, Povilas Verenis, Edgaras Rybakovas) pataisė komandos draugo smūgį.

Antrame kėlinyje komandos apsikeitė įvarčiais – iš pradžių rezultatą išlygino svečiai, tačiau vėliau lietuvius vėl į priekį išvedė A.Bendžius (33:11, R. Aliukonis, D. Kulevičius).

Paskutiniame kėlinuke svečiai rezultatą išlygino ir komandos išsiskyrė taikiai 3:3.

Baudinių serijoje komandos mušė net 9 smūgių serijos, o pergalingu serijos smūgiu buvo Ugniaus Čižo metimas.

Po šios dvikovos rinktinės vyriausiasis treneris vokietis Berndas Haake pažymėjo, jog komanda turi bėdų su gynybos linija, tačiau priekaištų žaidžiantiems vyrams neturėjo.

„Komandoje nėra net keturių gynėjų. Vis dar serga Artūras Katulis ir jis kažin ar galės padėti rinktinei čempionate. Dėl peties traumos neatvyko Domantas Čypas, traumuotas Romanas Aliapkinas, karjerą rinktinėje baigė Tomas Vyšniauskas. Tad gynėjų turime tikrai mažai ir šiose rungtynėse į gynybos liniją teko atitraukti puolėją Artūrą Visocką.

Komandos žaidimą sunku komentuoti, tikras egzaminas rinktinei bus draugiškos su pagrindine „Neman“ komanda balandžio 8-9 dienomis. O stebint šios dienos dvikovą vėl tenka kartoti – rungtyniaujant reikia žaisti prieš oponentą, o ne prieš ritulį. Kietai kautis priešvartyje ir norint laimėti, būtina išnaudoti sukurtas progas“,– sakė rinktinės treneris.

Balandžio 8 dieną, 19 valandą ir balandžio 9 dieną 17 valandą rinktinė žais draugiškas su pagrindine „Neman“ komanda, kuri šiais metais laimėjo Kontinentinę taurę. Po šių dvikovų paaiškės rinktinės sudėtis, kuri gins šalies garbę pasaulio ledo ritulio čempionate Olandijoje balandžio 13-19 dienomis.