Po Lietuvos ledo ritulininko perdavimo trečio kėlinio pabaigoje (57:31) savo antrą įvartį šiame mače pelnė Mike'as Cammalleris ir rezultatas tapo lygus 2:2. Pirmą įvartį jis įmušė pirmo kėlinio (19:04) pabaigoje. Trečiame kėlinyje D. Zubrus nuo pusės aikštės išsiveržė vienas prieš vartininką, bet varžovo nepergudravo.

Pats lietuvis per nepilnas 17 žaidimo minučių (16:42) trissyk smūgiavo į varžovų vartus, blokavo arenos šeimininko metimą ir išvengė baudos minučių.

Be 6 rezultatyvių perdavimų, iš viso 36-erių metų D. Zubraus sąskaitoje per 69 šio sezono rungtynes - 4 įvarčiai bei 42 baudos minutės.

„Devils“ vartininkas Cory Schneideris šiame mače atrėmė 28 varžovų metimus.

Įvarčiais prie arenos šeimininkų pergalės prisidėjo Nickas Foligno (21:49), Brandonas Dubinsky (24:44) ir Jackas Johnsonas (60:56), du rezultatyvius perdavimus atliko Ryanas Johansenas, o „Blue Jackets“ vartininkas Sergejus Bobrovskis atrėmė 24 svečių metimus.