Šeštadienį svečiuose 12,5 tūkst. žiūrovų akivaizdoje „Devils“ ledo ritulininkai 1:3 (1:0, 0:1, 0:2) pralaimėjo tik 28-ą pergalę per 74 mačus iškovojusiai bei keturioliktoje pozicijoje Rytų konferencijoje likusiai Karolinos „Hurricanes“ (66 taškai) komandai.

Per 10 su puse žaidimo minutės (10:23) lietuvis triskart (2 sykius netaikliai) smūgiavo į varžovų vartus ir išvengė baudos minučių.

Iš viso 36-erių metų D.Zubraus sąskaitoje per 67 šio sezono rungtynes – 3 įvarčiai, 5 rezultatyvūs perdavimai bei 42 baudos minutės.

Pirmajame kėlinyje Patrikas Eliašas (11:03) išvedė „Devils“ komandą į priekį, tačiau antrajame kėlinyje Chrisas Terry's (38:33) išlygino rezultatą, o šeimininkams pergalę garantavo tikslūs Erico Staalo (40:09) ir Justino Faulko (44:58) smūgiai trečiajame kėlinyje.