Ketvirtadienį svečiuose 14,6 tūkst. žiūrovų akivaizdoje „Devils“ ledo ritulininkai po pratęsimo ir baudinių serijos 1:2 (0:0, 1:1, 0:0; 0:0; 0:1) turėjo pripažinti Kolorado „Avalanche“ (73 taškai) komandos pranašumą.

Per 15 žaidimo minučių (14:59) lietuvis trissyk (kartą – netaikliai) metė ritulį į arenos šeimininkų vartus, blokavo 2 varžovų metimus ir išvengė baudos minučių.

Iš viso 36-erių metų D. Zubraus sąskaitoje per 60 šio sezono rungtynių – 3 įvarčiai, 5 rezultatyvūs perdavimai bei 38 baudos minutės.

Svečių gretose įvarčiu pasižymėjo Andy Greene'as (34:12), o vartininkas Cory Schneideris atrėmė 28 varžovų metimus.

Nugalėtojams įvartį (22:27) pelnė ir pergalingą baudinį realizavo Jarome'as Iginla, o vartininko Semiono Varlamovo sąskaitoje – 23 atremti svečių metimai.