Klaipėdiečiai pateisino čempionų vardą ir alytiškius nugalėjo rezultatu 29:21 (13:10).

Alytaus rankininkai iki 21 rungtynių minutės išlaikė lygų rezultatą, tačiau prieš pertrauką klaipėdiečiai susikrovė 3 įvarčių persvarą ir nuo to laiko kontroliavo situaciją.

Alytuje „Dragūną“ į pergalę vedė 9 (1 iš 7 m) įvarčius įmetęs Edvinas Vorobjovas, 6 pelnė Karolis Stropus, 5 - Gediminas Vaitkus, 3 – Jonas Geryba.

Alytaus komandoje išsiskyrė 10 (1 iš 7 m) įvarčių įmetęs Aurelijus Sabonis, 4 surinko Irmantas Asakavičius, 3 – Žygimantas Micevičius.

Tai buvo dragūniečių revanšas už vienintelį pralaimėjimą čempionate. Praėjusių metų gruodžio 3 dieną Klaipėdoje „Almeidos-Stronglaso“ rankininkai pasiekė pergalę rezultatu 19:17.

Vieną pralaimėjimą patyrę Klaipėdos rankininkai dabar yra iškovoję 16 pergalių.

Alytiškiai (14 pergalių, 3 pralaimėjimai) Lietuvos rankinio lygos čempionate užima antrą vietą.

„Kantriai dirbome ir siekėme šio tikslo. Sezono pradžioje pasvajodavome apie Lietuvos rankinio lygos reguliariojo čempionato nugalėtojo vardą, malonu, kad tai tapo realybe. Dabar mūsų pagrindinis tikslas – kuo geriau pasirodyti atkrintamosiose varžybose“, - kalbėjo „Dragūno“ treneris Artūras Juškėnas.

Paskutiniajame ture „Almeida-Stronglasas“ išvykoje susitiks su paskutinę vietą čempionate užimančia HC „Utena“, o „Dragūno“ dar laukia principingas ir daug ambicijų turintis varžovas – Vilniaus „VHC Šviesa“.

Turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):