Vilniečiai dvikovoje atsiliko 0:2 ir dar pirmame kėlinyje išlygino rezultatą. Kaip iš natų sužaistame antrame kėlinyje sostinės atstovams dar kartą teko lyginti rezultatą, o vėliau jie per 8 minutes pelnė 4 įvarčius ir pribloškė varžovus.

Paskutiniame kėlinyje „Lokiai–Poseidonas“ dar bandė gelbėti rungtynes, tačiau susizgribo per vėlai.

Intriga reguliariame čempionato sezone didėja, o „Hockey Punks“ čempionate bando kabintis už šiaudo. Klubui dar liko trejos rungtynės, vienerios iš jų su lyderiais - Kaliningrado „Delovaja Rus“ komanda. Visose rungtynėse reikia iškovoti pergales ir tikėtis pagrindinio konkurento kovoje dėl vietos finalo ketverte „Juodupės“ klubo nesėkmės dvikovoje su „Lokiais–Poseidonu“.

Finalo ketvertas įvyks kovo 21–22 dienomis Elektrėnuose.

„Hockey Punks“ – „Lokiai–Poseidonas“ - 7:5 (2:3, 5:0, 0:2).

„Hockey Punks“: E. Ivankevičius, M. Dauksevičius, M. Kieras, K. Šlikas, A. Visockas, R. Bacevičius ir E. Žukauskas po 1 įvartį.

„Lokiai–Poseidonas“: A. Visockas, E. Vėželis po 2, A. Prichodko 1 įvartis.

Atviro Lietuvos ledo ritulio čempionato turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):