Antradienį namuose 17,1 tūkst. žiūrovų akivaizdoje Nešvilio ledo ritulininkai 5:2 (1:1, 2:0, 2:1) nugalėjo trisdešimtą penktą nesėkmę per 61 mačą patyrusią bei dvyliktojoje pozicijoje Vakarų konferencijoje esančią Kolorado „Avalanche“ (63 taškai) komandą.

Įvarčius nugalėtojams pelnė Calle'as Jarnkrokas (4:12), Craigas Smithas (24:32), Romanas Josi (31:06), Filipas Forsbergas (40:52) ir Ericas Nystromas (48:28), o „Predators“ vartininkas Pekka Rinne atrėmė 18 varžovų metimų.

Svečių gretose įvarčiais pasižymėjo Nathanas MacKinnonas (3:57) ir Johnas Mitchellas (58:41).

„Avalanche“ vartininkas Semiovas Varlamovas atrėmė 25 arenos šeimininkų metimus iš 29, o trečiojo kėlinio pradžioje (42:11) jį pakeitusio Reto Berros sąskaitoje – 11 atremtų metimų.

Kitų antradienio NHL pirmenybių reguliariojo sezono rungtynių rezultatai:

Niujorko „Islanders“ – Arizonos „Coyotes“ 5:1

Svečių nuo nesėkmės neišgelbėjo ir įspūdingas jų vartininko Karrio Ramo žaidimas: suomis pirmo kėlinio pradžioje šuolyje viena ranka pagavo „Rangers“ puolėjo J. T. Millerio į praktiškai tuščius vartus smūgiuotą ritulį.