Trečiadienį namuose 18,6 tūkst. žiūrovų akivaizdoje „Penguins“ ledo ritulininkai 4:1 (2:0, 2:1, 0:0) nugalėjo dvidešimt antrą pralaimėjimą per 53 mačus patyrusią bei trečiojoje pozicijoje Rytų konferencijoje esančią Detroito „Red Wings“ (71 taškas) komandą.

Įvarčius arenos šeimininkams pelnė Patricas Hornqvistas (1:51; 1 rezultatyvus perdavimas), Blake'as Comeau (12:51; 1 rezultatyvus perdavimas), Davidas Perronas (23:04) ir Nickas Spalingas (27:52), o „Penguins“ vartininkas Marcas-Andre Fleury atrėmė 23 varžovų metimus.

Tris pergales iš eilės iki trečiadienio iškovojusių svečių gretose vieninteliu įvarčiu pasižymėjo Stephenas Weissas (33:26).

„Red Wings“ vartininkas Petras Mrazekas atrėmė 13 arenos šeimininkų iš 17, o jį vartuose po antrojo kėlinio pakeitusio Jimmy Howardo sąskaitoje – atremti visi 4 varžovų metimai.

Kituose trečiadienio NHL pirmenybių reguliariojo sezono mačuose arenų šeimininkai patyrė nesėkmes. Čikagos „Blackhawks“ ekipa po pratęsimo 4:5 (0:0, 1:3, 3:1; 0:1) pralaimėjo Vakuverio „Canucks“ komandai, o San Chosė „Sharks“ klubas po pratęsimo taip pat 4:5 (0:1, 3:1, 1:2; 0:1) turėjo pripažinti Vašingtono „Capitals“ ledo ritulininkų pranašumą.