Antradienį namuose 16,3 tūkst. žiūrovų akivaizdoje Nešvilio ledo ritulininkai po pratęsimo 3:2 (0:0, 2:0, 0:2; 1:0) įveikė šešiolikos ekipų Rytų konferencijos lyderę Tampos „Lightning“ (78 taškai) komandą.

Įvarčiais prie trečiosios iš eilės bei penktosios pergalės per šešerias paskutiniąsias rungtynes prisidėjo

Sethas Jonesas (28:31), Tayloras Beckas (32:47) ir Jamesas Nealas (64:27), o vartininkas Pekka Rinne atrėmė 30 varžovų metimų.

Svečių, kurie patyrė antrą nesėkmę per tris pastaruosius mačus, gretose įvarčiais pasižymėjo Brettas Connolly (41:20) bei Nikita Kučerovas (47:50), o 20-mečio „Lightning“ vartininko iš Rusijos Andrejaus Vasilevskio sąskaitoje – 26 atremti arenos šeimininkų metimai.

Beje, pirmo kėlinio pabaigoje jis paskutinę akimirką koja atrėmė Mike'o Ribeiro smūgį kone į tuščius vartus.