Galutinėje įskaitoje tarp 119 dalyvių A. Katkovaitė buvo 71-a, o V, Ažukaitė išsaugojo 97-ą vietą.

Vaikinų taurės etape Rygoje (Latvija) dalyvavo gausesnis lietuvių desantas, tačiau Matas Bartaška, Arnas Salokas, Giedrius Kazakevičius ir Povilas Markevičius, savo pogrupiuose laimėję po vieną kovą, į atkrintamą etapą nepateko.

Geriau sekėsi Rokui Juknai ir Kasparui Šatkauskui, kurie laimėjo 2 kovas iš 6, bei Edgarui Dvariškiui, pogrupyje įveikusiam 3 priešininkus iš 6. Trys pastarieji sportininkai pateko į atkrintamą etapą, tačiau visiems teko palikti varžybas jau po pirmos kovos.

Fechtavimasis
Foto: Organizatorių nuotr.

R. Jukna pralaimėjo vokiečiui Samueliui Unterhausenui (10:15), E. Dvariškis – lenkui Maciejui Golecui (9:15), K. Šatkauskas – norvegui Knutui Martinui Karlsenui (9:15).

Galutinėje įskaitoje tarp 132 dalyvių vaikinai užėmė tokias vietas: E. Dvariškis – 81-ą, K. Šatkauskas – 95-ą, R. Jukna – 97-ą, G. Kazakevičius – 106-ą, M. Bartaška – 108-ą, A. Salokas – 114-ą, o P. Markevičius – 115-ą.

Tai buvo paskutiniai tarptautiniai turnyrai prieš vasario mėnesio pabaigoje vyksiantį Europos jaunių ir jaunimo čempionatą Maribore (Slovėnija).