Ketvirtadienį svečiuose 17,5 tūkst. žiūrovų akivaizdoje Anahaimo ledo ritulininkai po ypač nesėkmingo antrojo kėlinio 3:6 (1:1, 0:5, 2:0) turėjo pripažinti 26-ą pergalę per 49 mačus iškovojusios bei šeštoje pozicijoje Vakarų konferencijoje esančios San Chosė „Sharks“ (58 taškai) komandos pranašumą.

Įvarčius arenos šeimininkams pelnė Joe Pavelskis (7:23), Barclay'us Goodrow (22:15), Patrickas Marleau (26:16), Mattas Irwinas (32:37), Jamesas Sheppardas (34:30) ir Brendenas Dillonas (36:07), „Sharks“ vartininkas Antti Niemi atrėmė 25 varžovų metimus.

Svečių, kurie iki ketvirtadienio buvo iškovoję šešias pergales iš eilės bei aštuonias per devynis paskutiniuosius mačus, gretose įvarčiais pasižymėjo Andrew Cogliano (4:57), Mattas Beleskey'is (41:23) ir Patrickas Maroonas (58:50).

„Ducks“ vartininkas Ilja Bryzgalovas atrėmė 19 šeimininkų metimų iš 25, o antrajame kėlinyje (36:07) jį pakeitusio Frederiko Anderseno sąskaitoje – atremti visi 8 varžovų metimai.