Vaikinų 7,5 km biatlono sprinto rungtyje 48-ą vietą užėmė Lukas Čepulis, kuris po keturių netaiklių šūvių suko tiek pat baudos ratų ir distanciją įveikė per 28 minutes 30,6 sekundės.

Kitas Lietuvos atstovas - Linas Banys - su šešiais netaikliais šūviais tarp 80 dalyvių liko 60-as (29:53,7).

Čempionu tapo be klaidų šaudęs rusas Sergejus Demičevas (24:45,1), aplenkęs po tris baudos ratus šliuožusius švedą Sebastianą Samuelssoną (24:49,6) ir tautietį Igorį Malinovskį (24:58,5).

Merginų biatlonininkių 6 km sprinto rungtyje vieną baudos ratą sukusi Elvyra Branicka (26:13,9) užėmė 62-ą vietą, o keturis kartus šaudykloje suklydusi Alina Tuzikaitė (27:03,5) liko 70-a tarp 79-ių atlečių.

Aukso medalį iškovojo be klaidų šaudžiusi austrė Anna-Maria Schreder (21:31,0), antra liko vieną baudos ratą šliuožusi kita austrė Tamara Steiner (21:43,4), o trečią vietą užėmė trissyk nepataikiusi prancūzė Emilie Bulle (21:51,2).

Festivalio kalnų slidinėjimo varžybų merginų slalomo rungtyje Ilzė Cibulskaitė dviejuose nusileidimuose sugaišo 2 minutes 9,25 sekundės ir tarp finišavusiųjų liko paskutinė - 57-a.

Pirmo slalomo rungties nusileidimo antradienį nebaigė 12 dalyvių, tarp kurių buvo ir galutinėje įskaitoje neklasifikuota antra jaunoji Lietuvos kalnų slidininkė Greta Piliponytė, o antro - dar 15-a jaunųjų sportininkių.

Čempione tapo kroatė Leona Popovič (1:33,67), sidabras atiteko austrei Katharinai Gallhuber (1:34,20), o bronza džiaugėsi šveicarė Aline Danioth (1:34,45).

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (4)