Trečiadienį svečiuose 18,2 tūkst. žiūrovų akivaizdoje „Devils“ ledo ritulininkai 5:3 (1:0, 4:1, 0:2) nugalėjo 24-ą pralaimėjimą 44-ose rungtynėse patyrusią ir septintoje pozicijoje keturiolikos ekipų Vakarų konferencijoje esančią Stenlio taurės savininkę Los Andželo „Kings“ (50 taškų) komandą.

Po rezultatyvaus lietuvio perdavimo keturioliktąjį savo įvartį šiame sezone antrojo kėlinio viduryje (30:05) pelnė Mike'as Cammalleris, o rezultatas tapo 4:1.

Pats Lietuvos ledo ritulininkas per daugiau nei 17 žaidimo minučių (17:12) kartą netaikliai metė į varžovų vartus bei išvengė baudos minučių.

Iš viso 36-erių metų D.Zubraus sąskaitoje per 37 šio sezono mačus – 2 įvarčiai, 4 rezultatyvūs perdavimai ir 22 baudos minutės.

Svečių gretose dviem įvarčiais pasižymėjo Steve'as Bernieras (19:46 bei 28:57), vienu – Martinas Havlatas (29:20) ir Michaelas Ryderis (37:05), o Naujojo Džersio komandos vartininkas Cory Schneideris atrėmė 23 varžovų metimus.

Įvarčių autoriai arenos šeimininkų gretose – Dustinas Brownas (21:16), Marianas Gaborikas (47:16) bei Justinas Williamsas (59:02).

„Kings“ vartininko Jonathano Quicko sąskaitoje – 5 atremti svečių metimai iš 7, o jį pakeitusio Martino Joneso – 10 iš 13.